šautuvas gėrimamsOriginalumas ir fantazija yra duoti ne visiems. Tai gali patvirtinti bet kuris, kas bando sugalvoti originalias idėjas dovanoms bet kokia proga –  nesvarbu, ar tai vestuvės, krikštynos, gimtadienis ar išleistuvės, sutiktuvės ar paprastas draugiškas pasisėdėjimas, į kurį tiesiog negalima ateiti tuščiomis rankomis. Originalios idėjos dovanai paprastai gimsta atsitiktinai, arba tiesiog randamos internete. Padėsime surasti bent tris originalias dovanas, kurias jas gavusieji tikrai ilgai atsimins. Aišku, reikia jas ir tinkamai pristatyti – pasakyti prakalbą, palinkėjimą, gal viską baigti net tostu ir tada įspūdingai ir impozantiškai dovaną įteikti.

Įvairūs indai alkoholiui susipilti

Jei šventės „kaltininkai“ noriai mėgaujasi tauriaisiais stipriaisiais gėrimais, o ne vynu, dovanų pasirinkimas yra itin didelis. Padovanokite originalios formos grafiną arba kitokią talpą alkoholiui pilti vakarėlio metu. Tai gali būti stiklinis šautuvas, statinė ar senovinė benzino kolonėlė su žarnele. Tokia dovana gražiai atrodo ir ant stalo vakarėlio metu, ir ant lentynos, kai šventės nevyksta. Tokia dovana nėra brangi, tačiau originali ir įspūdingai atrodo. Atminkite, kad galite šią dovaną pripildyti ir tauriu gėrimu – brendžiu, viskiu, konjaku. Degtinės pilti pirmam kartui nerekomenduojame.

Ant pinigų augančios gėlės

Tai dovana, kuri kartais padovanojama per vestuves, tačiau iš esmės tinke bet kokiai progai. Reikia nedidelio stiklinio permatomo puodo, taurės ar žvakidės, kurių sienelės būtų šiek tiek stipresnės. Į indą supilame tam tikrą sumą monetomis. Už kelis litus nuperkame dirbtinių gėlių puokštę ir ją įsmeigiame į monetas. Monetos gali būti po 50 centų, 1 litą ar 2 litus, taip pat gali būti maišomi jų nominalai. Svarbu yra tai, kad monetomis būtų apvali suma, pavyzdžiui 100 litų. Vieni mėgsta dalinti vokelius, kiti gali užsinorėti padovanoti kur kas įspūdingesnes dovanas. Be to, padėjus ant stalo tokia dovana atrodo gana įspūdingai. Be to puokštė niekada nevysta, o pinigus galima pakeisti akmenukais sunkią dieną…

Sporto taurės ir medaliai

Kas dažniausiai kraunama į lentynas, o paskui demonstruojama svečiams? Įvairios taurės, gautos už įvairių renginių pasiekimus. „Štai čia mes bėgom 10 kilometrų, ir atbėgau trečias.“ – giriamės savo svečiams prisimindami tą renginį, po kurio prisiekėme, kad daugiau tokiose „aferose“ nedalyvausite… Arba priešingai, dalyvausite dar dažniau. Gavęs taurę arba originalų medalį, žmogus tikrai jį laikys matomoje vietoje, o jo įteikimas vakarėlio metu bus įspūdingas. Dovana nėra brangi – apie 50-100 litų plius specialus lipdukas, ant kurio užrašoma, kokia proga šis trofėjus dovanojamas.

Idėjos dovanai gimsta iš patirties ir žmonių atsiminimų. Patikėkite, visas šias dovanas malonu ne tik gauti, bet ir įteikti.