naudoti odiniai baldai

Sprendimas dėl tinkamų biuro baldų jūsų darbo vietai gali būti sudėtingas procesas. Yra tiek daug dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti – nuo jums reikalingų baldų tipo iki komforto, estetikos ir, žinoma, biudžeto. O gal jūs galvojate apie senovinius naudotus odinius baldus? Tai irgi puikus sprendimas.

Tačiau kai vis daugiau įmonių nori į savo verslą įtraukti aplinkosaugos, socialinio ir įmonių valdymo (ESG) praktiką, biuro baldų ekologiniai įgaliojimai tapo dar vienu svarbiu organizacijos aspektu įrengiant savo darbo vietas.

Tačiau kodėl renkantis biuro baldus prioritetas turėtų būti tvarumas? Kaip mes aprašome šiame straipsnyje, jūsų verslui teikiama nauda yra ne tik palankesnė aplinkai.

1. Sumažinkite poveikį aplinkai

Tvarūs biuro baldai suteikia daug naudos aplinkai. Iš tvarių medžiagų pagamintų gaminių gyvavimo ciklas yra daug ilgesnis, o tai reiškia, kad per porą metų jie nepatenka į sąvartyną.

Pirkdami daiktus, pagamintus iš perdirbtų medžiagų ar naudotų daiktų, sumažinsite bendrą anglies pėdsaką.
O daiktai be lakiųjų organinių junginių (LOJ) reiškia, kad į orą neišleidžiamos kenksmingos dujos, teršiančios atmosferą.

2. Taupykite pinigus

Iš anksto pirkti tvarius biuro baldus gali atrodyti brangiau, tačiau iš tikrųjų tai yra daug ekonomiškesnis pasirinkimas ilgainiui.
Pigi kėdė gali kainuoti pigiau nei kokybiška, tačiau gali tekti įsigyti 3 ar 4 iš šių daiktų per 10 metų laikotarpį. Pirkite tvaresnį variantą ir turėsite jį nusipirkti tik vieną kartą. Galų gale, tvarūs baldai atsiperka per visą jų gyvavimo ciklą.

3. Sustiprinkite savo prekės ženklo įvaizdį

Aktyviai mąstyti ir veikti šiandien tapo vis labiau aktualu organizacijoms. Mes žinome, kad tvarumas gali paskatinti vartotojų pirmenybę, nes daugybė tyrimų rodo, kad klientai yra pasirengę mokėti daugiau, kad „taptų ekologiški“.

Tačiau jūsų pasiūlymas turi būti platesnis už jūsų produktus. Tai turėtų būti dalis visko, ką daro jūsų įmonė. Darbo vietos įrengimas naudojant tvarius biuro baldus rodo, kad jūsų įmonė rūpinasi aplinka – tai gali padėti pagerinti jūsų įvaizdį ir atnešti daugiau pajamų.

Vis daugiau organizacijų nori siekti ekologiškų sertifikatų savo biurų pastatams, kad sukurtų tvaresnę darbo vietą. Pasiekus vieną iš šių sertifikatų, pasauliui, įskaitant klientus, darbuotojus ir suinteresuotąsias šalis, siunčiama aiški žinia, kad jūsų įmonė rimtai vertina tvarumą.

4. Pagerinti darbuotojų sveikatą ir gerovę

Pasirinkę tvarius biuro baldus, pagamintus naudojant minimalų cheminių medžiagų kiekį, į orą pateksite mažiau kenksmingų teršalų, tokių kaip LOJ. LOJ gali turėti žalingą poveikį darbuotojų sveikatai ir sukelti tokius simptomus kaip galvos skausmas, nuovargis ir pykinimas. Formaldehidas yra ypač susijęs su LOJ, kuris buvo susijęs su vėžiu. Jis dažnai randamas klijuose ir dažuose, naudojamuose gamybos proceso metu.

Realybė yra ta, kad aplinkai kenksmingi baldai dažniausiai kenkia ir žmonėms. Taigi, pasirinkdami tvarius biuro baldus, jūs tarnaujate savo žmonėms ir aplinkai.

Pabaigai

Pasirinkę tvarius biuro baldus, jūsų darbuotojams ir potencialiems darbuotojams siunčiama aiški žinia, kad jums rūpi aplinka. Prisijungę prie jūsų įmonės, jie jausis didesnio tikslo dalimi.

Tvarūs biuro baldai turi daug privalumų, kurie visi turi teigiamą poveikį organizacijai. Baldų ar darbo vietos konsultacijos gali padėti jums nustatyti geriausius tvarius produktus jūsų erdvei ir biudžetui.

Straipsnis yra parengtas, vadovaujantis baldaiska.lt informacija.