6 populiariausi akinių nuo saulės tipai

Akiniai nuo saulės yra būtinas bet kokios aprangos elementas ir privalomas aksesuaras saulėtomis dienomis. Tačiau, turint tiek daug stilių, formų, spalvų ir medžiagų, išsirinkti tobulą porą gali būti gana sudėtinga. Nuo klasikinių aviatoriaus rėmelių iki modernių katės akių siluetų – kokiais akiniais turėtumėte papildyti savo garderobą? Skaitykite toliau, nes mes išsamiai apžvelgsime populiariausius šiandien akinių nuo saulės tipus. 

  1. Aviatoriai 

Aviatoriaus akiniai nuo saulės iš pradžių buvo sukurti pilotams, kad apsaugotų jų akis skraidant. Šiam stiliui būdingi dideli, ašaros formos lęšiai ir plonas metalinis rėmelis. Aviator akinius nuo saulės gali nešioti ir vyrai, ir moterys, jie gali būti įvairių spalvų ir lęšių apdirbimo.

  1. Wayfarers 

Wayfarer akiniai nuo saulės pirmą kartą buvo pristatyti šeštajame dešimtmetyje ir greitai tapo vienu populiariausių šio dešimtmečio stilių. Šiam stiliui būdingi kvadrato formos lęšiai ir storas plastikinis rėmelis. Wayfarer akinius nuo saulės gali nešioti ir vyrai, ir moterys, jie gali būti įvairių spalvų ir lęšių apdirbimo.

  1. Clubmasters 

Pirmą kartą „Clubmaster” akiniai nuo saulės buvo pristatyti 1930 m. ir nuo to laiko išliko populiarūs. Šiam stiliui būdingi pusiau apvadiniai lęšiai ir ryški antakių juosta. Paprastai „Clubmaster” akinius nuo saulės nešioja vyrai, tačiau galima įsigyti ir įvairių spalvų bei lęšių apdirbimo variantų, skirtų moterims.

  1. Katės akių akiniai 

Katės akių akiniai nuo saulės pirmą kartą buvo pradėti naudoti šeštajame dešimtmetyje kaip moteriška alternatyva tuo metu populiariam vyriškesniam stiliui. Šiam stiliui būdingi į viršų pakelti lęšiai ir dramatiška katės akių forma. Katės akių akinius nuo saulės gali nešioti ir vyrai, ir moterys, jie gali būti įvairių spalvų ir lęšių.

  1. Apvalūs 

Apvalūs akiniai nuo saulės pirmą kartą buvo pradėti naudoti septintajame dešimtmetyje kaip kontrkultūros judėjimo dalis. Šiam stiliui būdingi apvalūs lęšiai ir tiesių linijų ar kampų nebuvimas. Apvalius akinius nuo saulės gali nešioti ir vyrai, ir moterys, jie gali būti įvairių spalvų ir lęšių apdirbimo.

  1. Ovalūs 

Ovalūs akiniai nuo saulės panašūs į apvalius akinius nuo saulės, tačiau jų forma yra labiau pailga, todėl geriau tinka tiems, kurių veidai yra ovalūs. Šiam stiliui būdingi ovalūs lęšiai ir tiesių linijų ar kampų nebuvimas. Ovalius akinius nuo saulės gali nešioti ir vyrai, ir moterys, jie gali būti įvairių spalvų ir lęšių dangos

Akiniai nuo saulės neabejotinai tapo svarbiu aksesuaru – nuo akių apsaugos nuo aštrių saulės spindulių iki bet kokios aprangos užbaigimo. Kadangi yra tiek daug skirtingų rėmelių, formų ir medžiagų, gali būti sunku apsispręsti, kurie jums labiausiai tinka. Išsamiai apžvelgę populiariausias šiandien siūlomas galimybes, geriau suprasite, į ką atkreipti dėmesį perkant tobulą porą. Nesvarbu, ar pirmenybę teikiate aviatoriaus rėmeliams, ar katės akių siluetui, neabejotina, kad akiniai nuo saulės išliks madingi. Jei norite įsigyti savo šiandien, apsilankykite Optika Vizija optikos salonuose arba apsipirkite internetu, kad būtų dar patogiau ir paprasčiau. Galiausiai nepamirškite saugoti akinių ir laimingo apsipirkimo!