Mūsų įmonė veikia jau nuo 1997 metų. Šiuo metu tai yra viena iš didžiausių bendrovių Lietuvoje, gaminanti papuošalus iš gintaro. Turime patyrusių specialistų ir naudojame pažangiausias perdirbimo technologijas. Savo plataus asortimento aukščiausios kokybės gintaro dirbinius pristatome pasaulio rinkose bei tarptautinėse parodose. Amber seaside – gintaras, gintaro dirbiniai, papuošalai iš gintaro, gintariniai aksesuarai. Mūsų gaminių galite įsigyti www.amberseaside.lt

Viduramžiais gintarinius karolius nešiodavo sergantieji gelta, kad „gintaro geltonumas ištrauktų nesveiką geltonumą iš kūno“. Gintaro apyrankės mažindavo sąnarių ir raumenų skausmą. Tik po to, kai šis gydymo būdas nebepadėdavo, žmonės kreipdavosi į vaistinę. Farmacininkai tvirtindavo, kad kuo smulkesnis gintaras, tuo geriau jis padeda, lengviau organizmas „ištraukia“ gydančiąją medžiagą. Dėl šios priežasties gintaras pradėtas smulkinti, malti. Gintaro miltelių vaistininkai įmaišydavo į trinamuosius tepalus, iš jų darydavo ištraukas. Yra ne vienas aprašymas, kad medaus, rožių aliejaus ir gintaro miltelių mišinys būdavo skiriamas skydliaukės ligomis sergantiems pacientams. Tikėta, kad toks mišinys gali išgelbėti net nuo maro.

Viduramžių vaistinėse gintaro ekstraktas (Extractum succini) būdavo skiriamas nusilpusių žmonių organizmui stiprinti, žaizdoms, sumušimams tepti, o gintaro aliejus (Oleum succini) – trinti skaudamas kūno vietas.

Vysninis gintaras , Vysnios gintaras , Poliruoti gabalai , Matiniai gabalai , Gintaro dirbiniai , Dirbiniai iš gintaro, Gintariniai papuošalai , Papuošalai iš gintaro , Gintariniai dirbiniai  , Gintaro gaminiai Gaminiai iš gintaro , Gintariniai aksesuarai , Aksesuarai iš gintaro , Gintaro aksesuarai  , Gintariniai suvenyrai , Suvenyrai iš gintaro  , Juvelyrika iš gintaro  , Gintaro juvelyrika, Juvelyrikos dirbiniai  , Gintaro karoliai

Prieš Pirmąjį pasaulinį karą Lietuvoje ir carinėje Rusijoje buvo populiarios gintaro užpiltinės, padedančios nuo daugelio ligų bei stiprinančios kūną. Norint paruošti tokią tinktūrą, gintaro gabaliukai būdavo sumetami į tamsaus stiklo butelį, užpilami degtine ir laikomi šiltai keletą savaičių.

Gintaras, Kaliningrado gintaras , Baltijos gintaras , Gintaras su Inkliuzais, Gabaliukai su inkliuzais , Gintaro žaliava , Gintaro frakcija , Gintaro gabalai , Baltas gintaras , Matinis gintaras , Skaidrus gintaras  , Konjakinis gintaras , Sampaninis gintaras , Poliruota zaliava , Azotinis gintaras

Dar keletas to meto patarimų ir „persergėjimų“, išlikusių iki mūsų dienų:

Gintaro karolius privalo nešioti auklės, kad apsaugotų save ir vaikus nuo užkrečiamų ligų.

Norint palengvinti vaikams dantų dygimą, reikia duoti pakramtyti gintaro karolius, žinoma, atsargiai, stebint, kad vaikas jų neprarytų ir nepaspringtų.

Gydant skaudančią ausį, reikia pasmilkyti gintaru. Gintaras deginamas, leidžiant dūmams pasiekti ausį ir dar geriau – jos vidų.

Seniau daug kas tikėdavo, kad gintarinis rožančius gelbsti nuo „piktų dvasių ir netyrų minčių“.

Po Antrojo pasaulinio karo prasidėjęs mokslo pakilimas suaktyvino ir eksperimentus su gintaru. Imta labiau domėtis jo chemine sudėtimi, ieškoti įvairesnių gintaro pritaikymų žmonių gyvenime būdų. Jau keletą dešimtmečių Rusijoje atliekami gintaro gydomųjų savybių tyrinėjimai. Paaiškėjo, kad gintaro rūgštis, kurios būna nuo 3 iki 8 procentų skaidriame gintare, iš tikrųjų yra biostimuliatorius, kuris aktyvina žmogaus organizmą. Atlikta daug bandymų ir pasiekta gerų rezultatų derinant gintaro rūgštį su augaliniais preparatais, gautais iš vaistažolių. Pamažu tokios profilaktikos bei gydymo priemonės tampa vis populiaresnės. Bet kuriuo atveju, naudojant gintaro preparatus, būtina pasitarti su gydytoju.

// Gintariniai karoliai , Karoliai iš gintaro , Gintariniai žiedai , Gintarinis žiedas , Gintaro apyrankės , Gintarinės apyrankės , Gintariniai auskarai  , Gintaro vėriniai , Vėrinys iš gintaro , Gintaro koljė , Gintaro rožinis , Baltas rozinis- , Gintaro šachmatai