Klasikinio stiliaus mėgėjai tvirtina, kad kaklaraištis visais laikais išliks madingas ir jį užsidėjęs niekada neprašausi. Tačiau opozicijoje esantys peteliškių mėgėjai teigia, kad su peteliške galima pabrėžti savo išskirtinumą, o nuobodžius kaklaraiščius galima mesti tiesiai į šiukšlių dėžę. Taigi, kas laimės šį amžiną stiliaus karą – kaklaraiščiai ar peteliškės?

Pasakysime taip – jei pasitikite savimi, galite be baimės dėvėti tiek vieną, tiek ir kitą aksesuarą. Svarbiausia mokėti pritaikyti jo stilių.

Peteliškės įprastai asocijuojasi su žaismingumu, tad jas geriau dėvėti linksmomis progomis, kai norima išsiskirti iš minios ir parodyti savo pozityviąją pusę. Juo labiau, kad dabar itin madingos medinės peteliškės, kurios gali pabrėžti ir tavo originalumą.

Kaklaraiščiai tinka visomis progomis, tačiau jie atrodo solidžiau, tad kaklaraištį patartina dėvėti oficialių susitikimų metu. Vis dėlto, kaklaraiščių yra ir žaismingų, su įvairiais piešiniais, tad drąsus vyras jį gali dėvėti ir bet kokia proga.