Apatinis trikotazas

Gerą stilių kuria ir tai, kas ne visiems matoma

Apatinis trikotazas
Apatinis trikotazas

Šiai aprangos detalei dažnas skiria daug mažiau dėmesio nei viršutiniams rūbams, kuriuos mato, o dažnai ir vertina, aplinkiniai. Taip elgdamiesi darome klaidą, nes apatinis trikotazas neatsiejama viso mūsų garderobo dalis, be kurios savo kasdienybės nelabai ir galėtume įsivaizduoti.

Patarimai, renkantis geriausią variantą

Išsirinkti tinkantį rūbą yra labai svarbu. Tikrai jokia išimtis ir apatinis, kitaip sakant, pamatinis mūsų rūbų sluoksnis. Juk labai dažnai, ypač moterims, nuo to priklauso viršutinių rūbų išvaizda. Apatiniai rūbeliai gali būti matomi arba visiškai prigludę prie kūno, netgi besiūliai.

Stilistai pataria rinktis pirmiausia tai, kas patogu. Yra moterų, kurių oda alergiška sintetikai. Labai dažnai apatinis trikotažas moterims yra dekoruojamas sintetinio pluošto nėriniais, taigi į tai reikėtų atkreipti dėmesį. Mielos moterys, jokiu būdu neverta dėl to nusiminti. Gražus ir seksualus yra ne tik nėriniuotas trikotažas. Netgi paprastas apatinis trikotažas gali atrodyti labai patraukliai, jei tik teisingai parinktas dydis, forma, o kartais netgi spalva. Nėriniai tikrai nėra patys svarbiausi. Kaip pavyzdį galima pateikti mūsų kaimynų latvių gaminamą produkciją. Jų apatinis trikotažas lauma dažnai pasižymi paprastumu, bet tuo pačiu ir subtilia elegancija ir seksualumu.

Kalbant apie tai, kokios spalvos turėtų būti apatinis rūbas, svarbu jį derinti prie viršutinių. Šiuo klausimu stilistai kategoriški: šviesios spalvos apatiniai netinka prie tamsių viršutinių, o taip pat tamsi liemenėlė po šviesios spalvos palaidine atrodys labiau nepatraukliai nei stilingai. Apie tai, kad trikotažas neturi matytis iš po drabužių, nuomonė jau ne tokia kategoriška. Šiuolaikinė moteris dažnai pabrėžia savo moteriškumą ir seksualumą, leisdama pasimatyti liemenėlei ties gilesne iškirpte. Taip pat ir spalvų derinimas kartais peržengia ankstesnes ir labai griežtas stiliaus ribas.

Gražus apatinis trikotažas tai ne tik spalva. Labai svarbus teisingai parinktas dydis ir forma. Tai labiausiai aktualu liemenėlėms. Dažniausiai pasitaikančios klaidos yra per maža arba per didelė liemenėlė, kuri tinkamai nesuformuoja krūtinės. Svarbu kruopščiai parinktas moterims tipas maudymosi kostiumėliai apatinis trikotažas – turi būti pritaikyti prie kūno formų. Labai gražus komplektėlis, per daug pabrėžiantis trūkumus, atrodys visai nedailiai. Taigi, būtinai skirkite pakankamai laiko išsirinkti tai, kas džiugins ne tik jūsų, bet galbūt ir kitų akis…
Apatinis trikotažas vyrams taip pat aktualus pirkinys, tik ne toks įvairus. Žinoma, jau seniai praeityje strėnjuostės iš kailio, tačiau nuo senų laikų nešiotos, ilgos aptemptos apatinės kelnės, pažįstamos ir šiandien, ypač šaltuoju metų laiku.

Grožio kaina

Kiek galite sau leisti mokėti už apatinius rūbus, sprendžiate patys. Kainos labai įvairios. Jei dairysitės prestižinėse parduotuvėse, gali tekti pakloti ne tik ne vieną dešimtį, bet ir ne vieną šimtą litų. Pavyzdžiui, apatinis trikotažas triumph, tikrai palengvins jūsų piniginę, bet garantuotai suteiks ir džiaugsmo. Kartais pavyksta nusipirkti pigiau įvairių akcijų metu, tačiau susiformavusi nuomonė, kad tai tikrai geras apatinis trikotažas išpardavimas nedaug tegelbėja. Nuolaidos labai geroms prekėms, dažniausiai, nebūna itin didelės.

Ieškantiems pigesnio varianto, savo prekes siūlo įvairios interneto parduotuvės, taip kitos nespecializuotos parduotuvės. Tiesa, jei kalbėtume apie kokybę, tai už kelis litus nupirkta prekė neilgai nedžiugins. Apatinis trikotažas vyriškas ar moteriškas turi būti pagamintas iš kokybiško audinio, kuris neišsitemps, nenubluks jau po pirmojo skalbimo, net ir laikantis visų nurodymų.

Nesvarbu ar apatinis trikotažas yra nėriniuotas, ar sportinis, galbūt mėgstamiausias medvilninis, o galbūt seksualus, puoštas raštais ar šilkinis, svarbu, kad jis atitiktų jūsų poreikius ir leistų jaustis patogiai bei laisvai.