Apatinių drabužėlių ir maudymosi kostiumėlių tendencijos 2014-ųjų pavasariui ir vasarai

seksualus naktiniaiEgzistuoja ne tik įprasto garderobo, bet ir naktinių bei apatinių drabužėlių, maudymosi kostiumėlių mados. Artėjant vasarai, merginos ir moterys ima ne tik tobulinti savo figūras ir ruošti jas pajūrio sezonui, bet ir ima dairytis gražių bei puošnių maudymosi kostiumėlių. Pastaraisiais metais mados kito nežymiai, vis dar populiaru buvo to, kas sena, ir to, kas nauja, dermė. Daugelis kūrėjų jautė nostalgiją retro stiliui, tačiau siekė jį atskleisti per šiuolaikinę prizmę.  Neretai siūdinami ir egzotiškų raštų naktiniai, tik pastarieji raštai vis tiek padeda atskleisti kuklų bei subtiliai romantišką moterišką stilių.

2014 metų šiltuoju metų sezonu apatinio trikotažo rinkose karaliaus pastelinės oranžinė ir rožinė spalvos, alyvinė ir violetinė spalva, ryškus mėlynas atspalvis. Tokias tendencijas diktuoja „Pantone“ kompanija. Kitaip tariant, parinktos spalvos, kurios padės atskleisti moteriškumą ir pabrėš trapią kilmę. Manoma, kad labiausiai bus graibstomi minėtųjų spalvų maudymosi kostiumėliai, nes spalvos nėra nei pernelyg ryškios, nei pernelyg blankios, nereiklios, taigi tiks ir stambesnėms, ir plonesnėms, ir labiau, ir mažiau įdegusioms merginoms ir moterims.

Raukiniai ir minimalizmas

Populiariausi naktiniai – kuklūs, tačiau gundantys, su nėriniais ir papuošimais. Apatinis trikotažas išliks santūrus, labai dailus ir subtilus, padedantis atskleisti moteriškumą ir moterišką žavesį. Taip pat populiarūs raštai su taškeliais, kelių sluoksnių audiniai, iškirpimai, tinkleliai ir kt.

Apatinis trikotažas alsuote alsuoja mergaitiškumu ir jaunatviškumu: kiekvienos stalčiuose turėtų atsidurti naktiniai su raukinukais, ryškūs pižaminiai šortukai ir liemenėlės, kelnaitės su žaviais kaspinėliais.

Turėsite galimybę rinktis iš dviejų tipų drabužėlių: tokių, kurie yra minimalistinio stiliaus ir patogūs arba puošnūs ir pritrenkiančio dizaino.

Kalbant apie maudymosi drabužėlius, tai jie turėtų būti ryškūs, spalvingi ir padedantys merginai, dėvinčiai kostiumėlį, tapti tikrų tikriausia paplūdimio deive. Dar geriau, jei maudymosi kostiumėliai derinami su kitais aksesuarais – paplūdimio skaromis, papuošalais, akiniais nuo salės, skrybėlaitėmis ar šlepetėmis, basutėmis. Svarbiausia kaip ir anksčiau – kad drabužėlis tiktų pagal figūrą ir jį vilkinčioji jaustųsi patogiai ir jaukiai.