Apie kreditus detaliai

paskola internetuNuolatos tenka girdėti įvarius žodžių junginius, kuriuose dominuoja žodžiai kreditas ar paskolos. Tai nenuostabu, kadangi šiais laikais gana įprasta gyventi taip, kaip norisi, o ne taip, kaip leidžia finansai. Ar tai gerai, ar tai blogai – sunku pasakyti ir net neverta tikėtis vieningos nuomonės, tačiau faktas, kad taip vyksta ir su tuo reikia taikstytis bei prisitaikyti.

Kreditas įprastai išduodamas bankuose, unijose arba greitųjų kreditų bendrovėse, kiek rečiau, kredito davėju tampa fizinis asmuo. Kad ir kas bebūtų kreditoriumi, beveik visuomet kartus seks tokie terminai kaip grąžinimo terminas, palūkanos, suma, delspinigiai ir panašiai. Apie visus šiuos terminus šiek tiek plačiau.

Paskola arba kreditas – tai pinigų suma, kuri skolinama tam tikram, įprastai ribotam, laikui su iš anksto nustatytomis palūkanomis (šios gali būti ir nulinės, tai yra, paskola be palūkanų). Verta paminėti, kad yra bendrovių kuriose pirmas kreditas nemokamai yra išduodamas visiems naujai registruotiems asmenims.

Palūkanos – tai procentinė paskolintos sumos išraiška, kuri turi būti mokama per metus. Be abejo, priklausomai nuo situacijos palūkanos gali būti ne tik metinės, bet ir vieno mėnesio ar net dienos. Taip pat, palūkanos gali būti netaikomos, dažnai pirma paskola nemokamai yra siūloma greitųjų kreditų bendrovių siekiant prisivilioti naujų klientų. Palūkanos taip pat gali būti ir fiksuotos sumos, tai yra, nepriklausomai kiek pinigų ir kokiam terminui skolinamasi, palūkanų suma mokamas tokia pati arba pagal tam tikrą lentelę. Palūkanos nėra mokamos, kuomet pirma paskola yra išduodama nemokamai. Tai dažniausiai galioje naujiems bendrovių klientams.

Grąžinimo terminas – tai laikas, per kurį kreditas turi būti grąžintas. Jo mokėjimai gali būti skaidomi dalimis arba kredito gavėjas turi sumokėti visą sumą po tam tikro laiko. Įprasta mokėjimus nustatyti kartą per mėnesį, išskyrus jei skolinamasi trumpam laiko tarpui arba suma yra labai nedidelė.

Delspinigiai – tai savotiška bauda už laiku negrąžintą kreditą ar vėlavimą atlikti įmoką. Delspinigiai turi būti nustatyti iš anksto ir apibrėžti paskolos sutartyje.

Tai yra keli esminiai su pinigų skolinimusi susiję terminai, kuriuos, tikėtina, yra girdėję dauguma saugusių žmonių. Bent preliminariai žinodami, ką šie terminai reiškia, Jūs galėsite drąsiau jaustis bankuose ar kitose įstaigose, nesijausite lyg balta varna juodų paukščių rate. Be abejo, yra dar visa galybė kitokių terminų, kurie lydi tam tikros rūšies paskolas, tačiau apie kiekvieną iš jų daug daugiau gali papasakoti kredito davėjas. Be to, būtent kredito įstaigos darbuotojai, kurie yra įpareigoti su Jumis bendrauti ir susitarti dėl paskolos, gali aiškiausiai ir atsižvelgdami į konkrečią Jūsų situaciją Jums paaiškinti vieną ar kitą terminą, sunkiau suprantamą ar painų žodžių junginį.

Daug žmonių bijodami nežinomų žodžių ypač sunkiai ryžtasi paskoloms, itin nedrąsiai jaučiasi bankuose ar kitose finansinėse įstaigose, tačiau šiuo metu, kuomet terminų aplink mus kelis kartus daugiau nei anksčiau, nedrąsiai jaustis nereikėtų, verčiau kilus klausimams kreiptis pagalbos, nebijoti paklausti – taip visada bus geriau, nei likti dalinai supratus ar visai nesupratus bei dėl to neteisingai interpretavus vėliau turėti nemalonumų ar beprasmių ginčų.

Didelė finansinių įmonių konkurencija, kylanti pačių žmonių kultūra, gerėjantis bendravimo lygis ir daugybė kitų priežasčių verčia įmonių darbuotojus su klientais elgtis atsakingai ir mandagiai, tad tikėtis atgrasaus, pikto ir neinformatyvaus atsakymo jau nebereikėtų, taigi nebijokite, klauskite, domėkitės ir visada būsite tikri, kad viską išsiaiškinote ik galo, kad nebeliko jokių kabliukų, ant kurių galite pakibti dėl savo nežinojimo, o jei Jums vengia atsakyti, kreipkitės pagalbos kitur, keiskite savo kredito įstaigą – taip bus geriausia Jums.

Paskelbė

niekshas

Trūksta klientų? www.semantic.lt pasiruošia Jums padėti. Optimizavimas populiariausiems paieškos varikliukams. Geriausias kainos ir kokybės santykis. Optimizavimo paieškos sistemoms paslaugas teikiame nuo 2006 metų.