Kuomet pirmą kartą perkate baldus biurui, tuomet natūralu, kad nelabai žinote, kokių tiksliai baldų jums reikia. Baldų parduotuvėse yra itin didelis asortimentas ir todėl dažnam pirkėjui būna sunku išsirinkti geriausius baldus. Šioje vietoje gelbsti specialistai, kurie gali pakonsultuoti kokie baldai reikalingi biure. Minkštasuoliai yra puikus interjero elementas, kuris gali papuošti įvairias erdves. Baldų parduotuvėse galima rasti įvairių minkštasuolių, nuo mažiausių iki didžiausių. Natūralu, kad klientai užduoda klausima, tad kokį minkštasuolį geriausia pirkti? Pasitarkite su savo interjero dizaineriu. Peržvelgus biuro patalpas ir jau esamus baldus galima nesunkiai sugalvoti, kokios spalvos baldas čia puikiai tiktų. Tačiau viską geriau patikėti profesionalams. Jie vis tiek geriau žino, kur ir koks baldas turi stovėti. Tokius minkštasuolius galima įsigyti  ne tik tradicinėse baldų parduotuvėse, bet ir internetinėse parduotuvėse. Reikia pabrėžti tai, jog čia yra kur kas didesnis produkcijos asortimentas. Galima rasti tokių spalvų, kokių nėra tradicinėje parduotuvėje. Taip pat, kur kas gausesnis formų pasirinkimas. Patogu yra tai, kad daugelis tokių e-parduotuvių savo produkciją pristato visoje Lietuvoje. Tad jeigu esate iš kito miesto, galite tiesiog užsisakyti internetu ir per kelias dienas gausite savo baldą.

Kiek kainuoja minkštasuoliai?

Viskas priklauso nuo daugelio aspektų. Jeigu peržvelgsime internetinėse parduotuvėse skelbiamas kainas, tai pamatysime, kad jos prasideda nuo maždaug šimto penkiasdešimties eurų ir gali siekti kelis šimtus eurų. Kaina tiesiogiai priklauso nuo baldo gamintojo, modelio, spalvos, dydžio. Suprantama, kad naujausių kolekcijų baldai kainuoja kur kas brangiau, tačiau jie yra gražesni. Jeigu perkate ne vieną minkštasuolį galite kalbėtis su pardavėju dėl nuolaidų. Juk ir jiems yra naudinga, kada klientai perka didesniais kiekiais. Dar vienas būdas sutaupyti, tai sekti įmonių naujienas. Tiek tradicinės, tiek išmanios parduotuvės retkarčiais skelbia akcijas, kurių metų parduoda produkciją ženkliai pigiau. Tai yra geriausias būdas sumažinti biuro įrengimo išlaidas.

Specialisto patarimai būsimiems pirkėjams

Pirmiausia niekada neskubėkite pirkti. Net jeigu ir labai patiko baldas, vertėtų peržiūrėti daugiau galimų variantų. Jeigu biuro baldus rinkotės tik tradicinėje parduotuvėje, tuomet labai naudinga būtų apsilankyti elektroninėse parduotuvėse. Čia pamatysite kiek skiriasi kainos ir koks yra asortimentas. Daugelis klientų, kuomet internete apsilanko baldų svetainėse iš karto supranta, kad čia kur kas viskas pigiau. Tai visiškai suprantama, juk internete veikiančių parduotuvių savininkai turi ženkliai mažiau išlaidų, palyginus su tradicinėmis baldų parduotuvėmis.