Ar gali vazonai su laisytmo sistema būti gražūs?

Kambariniai augalai namuspadaro jaukesnius ir mielesnius, o jo šeimininkus draugiškesnius. Prancūzai sugebėjimą prižiūrėti kambarinius augalus laiko talentu, o iš tikro, augalų grožiui svarbūs ne ypatingi sugebėjimai, o kompetentinga priežiūra ir tinkamas vazonas.

Gėlės puošia mūsų gyvenimą, pripildo jaukumo, ryškių spalvų, gaivina žiedynų aromatu. Nusprendę savo namuose turėti keletą kambarinių augalų, turite įsigyti gėlių vazonų. Gėlių vazonas yra ne tik būtinas aksesuaras, bet ir puikus dekoras. Gėlių vazonai išryškins augalo grožį, net ir labiausiai įprastos išvaizdos daigus pavers jūsų namų akcentu. Vazono pasirinkimu, galite nustatyti viso kambario stilių, suteikti pagrindinius akcentus ir idėją pagrindiniam stilistiniam dekoro sprendimui.

Iš kokios medžiagos turėtumėte pasirinkti gėlių vazonus?

Šiuolaikinė vazonų įvairovė gali ne tik maloniai jus nustebinti, bet ir sugluminti. Populiariausi gėlių vazonai yra keramikiniai ir plastikiniai. Taip pat galite rasti gaminių, pagamintų iš stiklo, metalo, gipso ar medžio, tačiau dažniausiai tokie vazonai netinkami augalo sodinimui tiesiai į jį.

Šiuolaikinių technologijų plastikiniai vazonai yra natūrali ir nekenksminga medžiaga. Tai puikus sprendimas kambariams, kuriuose dažnai būna žmonių. Vazonai su intergruota laistymo sistema yra labai gražus, originalūs, įvairių formų ir stilių, todėl ras sau tinkamą, net išrankiausias pirkėjas. Išsamiau kaip išsirinkti tinkamą vazoną gali patarti šios srities specialistai.

Įsigiję augalą parduotuvėje, turite nedelsdami jį persodinti. Gėlių vazonai, kuriuose augalai parduodami, paprastai yra skirti tik gabenimui. Jie nėra pritaikyti ilgalaikiam augalų augimui. Jie yra nepatrauklūs ir nepatogūs augalui augti. Jeigu augalą paliksite tokiame vazone, rizikuojate jo netekti. Taigi dažnai galite susidurti su teiginiu apie tai, kokia graži gėlė buvo pirkimo metu ir kaip greitai ji nuvysta persikėlus į jūsų namus.