Anksčiau įprasta buvo norint susirasti darbą keliauti nuo vienos gamyklos durų prie kitos ir klausinėti ar šiems nereikia darbininko. Kartais dar padėdavo platus pažinčių ratas, kuris informuodavo apie įmonėse atsiradusią vieną ar kitą laisvą darbo vietą, tačiau XXI amžiuje, laimei, to galima išvengti.

Nemokami darbo skelbimai internete yra tikras išsigelbėjimas tiek darbdaviams, tiek ir ieškantiems darbo. Juk čia pat sėdėdamas prie kompiuterio gali peržiūrėti visus tavo mieste esančius darbo pasiūlymus. O jei ieškai darbo kitam mieste, tai gali padaryti irgi taip pat lengvai. O įsivaizduokite kaip darbo paieškos kitams mieste turėjo vykti prieš 20 metų? Turėjai važiuoti į nepažįstamą miestą, kurioje krūva nepažįstamų įmonių ir kaip svetimšalis ieškoti kas siūlo darbą.

Dabar, technologijų amžiuje, iš tokių pamąstymų net juokas ima. Realiai, gauti darbą galima net neišėjus iš namų, nes vis dažniau darbo pokalbius galima daryti tiesiog per internetines pokalbių programėles. Ir dar sakoma, kad blogais laikais gyvenam? Nejuokaukit.