plastikos chirurgaiDaugelis iš mūsų nori ne tik gerai jaustis, bet ir kuo ilgiau jaunai atrodyti. Dėl to vieni pradeda sveikai gyventi, sportuodami ir keisdami mitybos įpročius bei atsisakydami rūkymo ir alkoholio vartojimo. Kiti nelabai nori keisti savo gyvenimo ir labiau pasitiki plastinės chirurgijos, suteikiamomis galimybėmis grąžinti prarastas kūno formas ar jaunatvišką išvaizdą.

Tai diktuoja ne tik visuomenėje gajus jaunystės ir grožio kultas, bet ir nuolat populiariausiuose socialiniuose tinkluose šmėžuojančios tobulų formų ir grožio merginos. Tai galima teigti, kad visuomenė tapo apsėsta idėjos sveikiau gyventi ir nevengti plastinės chirurgijos dėka atliekamų korekcijų.

Jau nuo seno galioja toks moters grožio etalonas, kad veidas turi būti nepriekaištingo ovalo formos, atviras akių žvilgsnis, nedidelė grakšti nosis ir putlios lūpos. Kalbant apie kūną, be abejo, standi krūtinė, plokščias pilvas, moteriškų linkių paryškinimas ir lygi oda. Skamba pernelyg tobulai? Visai, ne. Dauguma žinomų ir matomų moterų iš pramogų pasaulio, be skrupulų naudojasi plastinės chirurgijos paslaugomis, pradedant nuo grožio injekcijų, baigiant rimtomis riebalų pašalino ar krūtinės didinimo operacijomis. Tačiau ne visada tai joms suteikia tikro unikalaus grožio, nes laikui bėgant tokių patobulintų moterų atsiranda vis daugiau, taip pradeda atrodyti, kad visos viena į kitą labai panašios. Tuomet kyla moralinis klausimas ar tikrai reikia viską tobulinti ir keisti? Gal ta savikritika yra labiau susijusi su nepasitikėjimu ar žema saviverte? Žinoma, kai moteris nori pašalinti rimtus defektus atsiradusius po traumų ar gimdymo, tai svarbu, nes tai turės įtakos jos sveikatos būklei ir savijautai.

Profesionalūs plastikos chirurgai ir savo srities profesionalai visada pasistengs atkalbėti nuo drastiškų pokyčių, o patars ką būtina minimaliai koreguoti, kad jūs galėtumėte ne tik jaunatviškai atrodyti ir puikiai jaustis, bet ir išlaikyti savo individualumą.