architektas namui

Namo statybos – daug dėmesio ir laiko reikalaujanti investicija. Visi norime turėti ne tik puikiai atrodantį, tačiau tvirtą bei padorios kainos namą. Ar prireiks architekto paslaugų priklauso nuo jūsų ambicijų jūsų projektui – aukštai, medžiagos, priestatai ir t.t.

Karkasinio namo kaina kaip ir skydinio, mūrinio ar kitų medžiagų pagrindu pastatytų namų yra iš esmės vienoda. Daugiausiai kainai įtakos turi savininko užgaidos projektui.

Šiame straipsnyje aptarsime kada privalumus ir trūkumus samdant architektą , t.y kada verta ir neverta samdytis jo.

Privalumai

Architektas žinos kaip padaryti geriau.

Jei planuojate statytis namą – architektas visuomet žinot kaip gauti geresnį galutinį produktą. T.y. – kaip geriausiai išnaudoti jūsų turimą teritoriją, sukurti įdomesnį dizainą ar užtikrinti gerą apšvietimą.

Architektas žinos kaip išvengti statybos klaidų

Architektai pastebi ir atkreipia dėmesį į kur kas daugiau detalių nei mes. Padarytos klaidos statant langus, duris ir kitus namo elementus, ilgainiui atsieis labai brangiai kuomet po statybų reikės jas taisyti. Architektas numatyti kokius darbus reikia vykdyti ir kaip juos vykdyti, jog jums būtų geriau.

Architektas padės jums susirasti gerą įmonės statyboms

Šis asmuo yra jūsų atstovas ir pagalbininkas kuomet jūs deritės dėl geriausios kainos ir ieškote įmonės kuri jūsų namą statys. Turint žmogų kuris tikrai išmano statybų industriją ir gali jums padėti surasti geriausią sprendimą yra labai vertin

Trūkumai

Architekto paslaugos – tikrai nepigios 

Architektas gali sudaryti net 15 iki 20 viso projekto išlaidų. Taigi toks asmuo – ne kiekvieno kišenei. Jei jūsų biudžetas yra tikrai mažas, ko gero bandysite apsieiti be jo bet jei namas didelis – architektas kaip tik padės sutaupyti žinodamas jūsų biudžetą.

Architektas – dar vienas žmogus su kuriuos reikės kalbėtis

Architektas – dar vienas žmogus su kuriuos dirbsite projekto metu. Jei statomas nedidelis namukus ir jeigu tikrai žinote gerą statybos įmonę, architekto samdyti tikrai neapsimokės. Tai gali kainuoti ir daugiau laiko ir, žinoma, išlaidų.

Pabaigai

Samdyti architektą – tiek privalumų, tiek trūkumų turintis dalykas. Jei turite rimtų ambicijų savo namui, tuomet šį asmenį tikrai verta samdytis, norint įgyvendinti puikų projektą.