kedes Kėdės yra nedidelis baldas, tačiau gali daryti didelę įtaką bendram kambario interjero stiliui. Šiuolaikiškos kėdės kuriamos tiek klasikinio, tiek itin modernaus, netikėto dizaino, kurios gali būti net lyginamos su meno kūriniais.

Dažniausios bėdos, su kuriomis susiduriama išsirinkus netinkamas kėdes, yra jų teplumas ir sunkus valymas, bei greitas ,,išklerimas“. Dėl to yra svarbu rinktis kėdes su kokybiškais audiniais bei kuo tvirčiau sumontuotas. Jeigu kėdes renkatės valgomajam, reikia turėti omenyje, kad ant jų dažnai gali kas nors užtikšti (nebent ketinate valgomąjį paversti karo zona, kurioje kiekvienas šeimos nario judesys turės būti griežtai sukontroliuotas), dėl to geriau į jas investuoti kiek daugiau ir pirkti labai lengvai nuvalomas kokybiškas kėdes, nei po mėnesio jau sėdėti ant purvinų, apetitą ir visą interjerą gadinančių kėdžių.

Rinkdamiesi kėdes, įvertinkite ir tai, kokia grindų danga pas jus yra – pagal svorį ir gaminio medžiagas kėdės neturi jos gadinti. Be to, kokias kėdes pasirinkti, daug priklauso ir nuo jūsų turimo stalo. Kėdės turi būti ne tik gražios ir patogios atsisėsti – nepamirškite, kad jūsų keliai sėdint turės komfortiškai tilpti po stalu. Žinoma, galimas ir toks variantas, kad prie pirmiausiai išsirinktų kėdžių būtų derinamas stalas.

Taip pat patariama neprisipirkti daug daugiau kėdžių, nei jūsų šeima turi narių. Viena – dvi papildomos kėdės, skirtos svečiams, dar gali rasti vietos, kur kasdien bus ir naudingos ką nors pasidėti, ir netrukdys, tačiau daugiau papildomų kėdžių tikrai apsunkins jų panaudojimą. Geriau atėjus daugiau svečių perkelti vaišių stalą ten, kur stovi, pavyzdžiui, sofa lova, o prie jos pastatyti ir kėdes.