Net jei ir vairuojate savo automobilį saugiai, neviršijate greičio ir laikotės visų eismo taisyklių, nesate apsaugotas nuo žalos kurią gali sukelti kiti eismo dalyviai. Vienas iš tokių nemalonių incidentų kelyje – akmenuku įskeltas automobilio kapotas, žibintas arba priekinis stiklas. Ką tokiu atveju daryti? Ar reikia keisti stiklą ar galima važinėti?

Įvertinkite pažeidimą

Remontuoti ar keisti. Tai klausimas į kurį pats vairuotojas negali atsakyti nes jis neturi patirties. Jei tai tik mažytis pažeidimas kuris nekelia jokios rizikos kad stiklas gali skilti ir plėsti į kitas puses tuomet kelionę galite tęsti, tačiau apsilankyti pas meistrus visgi rekomenduotume. Smulkūs pažeidimai taisomi greitai, jei turi kokybiškai fotografuojantį mobilų telefoną, pažeidimą galite nufotografuoti iš kelių kampų ir išsiųsti stiklus keičiančiai įmonei kuri ir įvertins ar tai rimtas pažeidimas ir ką tokiu atveju geriausia daryti. Jei stiklo pažeidimas kelia įtarimų, rimti meistrai jums niekuomet nepatars toliau važinėti su suskilusiu stiklu. Taip yra todėl, kad automobilio stiklus veikia aplinkos sąlygos, nuolatinė drėgmė, karštis, žiemą – ledas ir sniegas, pažeistas stiklas jau nebėra toks atsparus ir gali sudužti nepataisomai bet kurią akimirką, tad ir rekomenduoti naudoti skilusį stiklą gali tik labai abejotinos reputacijos meistras.

Įvertinkite rizikas

Niekada nežinai kada įskilęs stiklas dėl vibracijos ar karščio susklis dar labiau. Nesaugu važiuoti nei lietui lyjant nei tuomet kai tamsu nes tai trukdo matyti. Taip dar galima papulti ir į labai nemalonią padėtį pavyzdžiui išvykus į užsienį. Jus sustabdę policijos pareigūnai gali ir nepatikėti jūsų versija, kad tai atsitiko ką tik ir traktuot kaip grubų pažeidimą. Prarasti techninę apžiūrą kelionės metu yra būtų labai kvaila. Ieškoti priekinio stiklo skubiai kainuos ne tik daug streso visiems pakeleiviams bet ir pats stiklas gali kainuoti brangiau nes neturėsite galimybės rinktis. Pirksite paslaugą ir daiktą iš tų kas galės galės pasiūlyti greičiausiai, kaip taisyklė tokiais atvejais iš pirkėjo problemos bandoma pasipelnyti dvigubai, ypač tokiose šalyse kaip Rumunija, Graikija, Italija, Turkija.

Kaip atliekamas priekinio stiklo keitimas ir kiek tai gali kainuoti sužinosite perskaitę šią informacija: https://carglass.lt/kainos/priekinio-stiklo-keitimas/