Kodėl granuliniai katilai yra puikus sprendimas? Granuliniai katilai yra puikus sprendimas aplinką tausojantiems namų savininkams, nes mediena yra atsinaujinantis, anglies dvideginio neutralus energijos šaltinis. Atsinaujinančios šilumos skatinimo ir ilgalaikio taupymo dėka įsigyti biomasės katilą yra ir ekologiškas, ir piniginę tausojantis pasirinkimas. Tačiau šios sistemos yra daug didesnės nei jūsų vidutinis katilas, todėl jūsų namuose gali prireikti kai kurių koregavimų, kad jos būtų pritaikytos. Štai viskas, ką reikia žinoti apie granulinių katilų įrengimą ir ką turėtumėte padaryti prieš tai.

Jei jus domina katilų kainos pasiūlymai, įmonės siūlo jums šią paslaugą greitai, paprastai ir nemokamai. Kiekviena įmonė savo puslapyje nurodo kontaktinius duomenis, tokiu atveju susisiekus su jais, jūs gausite reikiamą konsultaciją ir visą jus dominančią informaciją. Granulinių katilų tipai. Granuliniai katilai yra diferencijuojami pagal naudojamą medieną: skiedras, rąstus ar granules.

Medienos drožlių katilai: šios sistemos paprastai nerekomenduojamos naudoti buityje, nebent jums reikia didesnės nei 60 kW sistemos. Taip yra todėl, kad dėl degalų pristatymo išlaidų ir didelių sandėliavimo poreikių tai yra nepatogu daugeliui namų ūkių. Medienos rąstų katilai: tai puikus sprendimas žmonėms, kurie savo valdoje turi medienos atliekų ir norėtų jas geriau panaudoti. Tačiau atminkite, kad rąstus vis tiek reikės laikyti ir pagardinti ilgą laiką (dažniausiai metus), kad galėtumėte juos naudoti kaip kurą. Šioms sistemoms reikia kruopštesnės paruošimo ir valymo, tačiau jos yra tvariausias pasirinkimas tiems, kurie gali tiekti medieną patys. Medienos granulių katilai: tai populiariausios sistemos vidutinio dydžio namų ūkiams. Jie yra kompaktiškesni nei kiti biomasės katilai, tačiau jiems vis tiek reikia daugiau vietos, palyginti su įprastais katilais. Tačiau tinkamai sureguliavus, granulinis katilas gali būti tinkamas daugeliui namų savininkų. Granulės yra puikus kuro pasirinkimas dėl lengvesnio transportavimo ir mažesnių sąnaudų. Granulinių katilų montavimas nėra skirtas pasidaryti patiems, tokius darbus jums galės atlikti tik specialistai, kurie tai padarys greitai ir sklandžiai.