plunksnakociai

Neretai į kuprines vaikai prisikrauna ir nereikalingų daiktų- pradinukai- žaislų, ne retas vyresniųjų klasių moksleivis- vadovėlių, kurių tą dieną nereikia. Todėl moksleivių tėvams rekomenduojama atkreipti dėmesį, ar jų vaikai kuprines nešioja teisingai, kuprinę pasverti ir įsitikinti, jog ji ne per sunki. Tokiu būdu, apsaugosit vaiką nuo netaisyklingos laikysenos ir iškrypusio stuburo. Mokyklinė kuprinė turi turėti formą išlaikančią nugarėlę ir pakietintą korpusą, atšvaitus, rankenėlę ir reguliuojamo ilgio diržus. Renkantis kuprinę, būtina ją pasimatuoti, atkreipti dėmesį, kad kuprinės apačia nebūtų žemiau moksleivio juosmens.

Mokyklinės prekės

Vaikams mokykloje gali prireikti labai skirtingų dalykų. Officeday.lt prekių asortimentas platus:

  • Flomasteriai, spalvoti pieštukai, kreidelės ir plunksnakočiai- dailei, darbeliams ir namų darbams namuose reikia spalvotų rašymo priemonių.
  • Dažymo reikmenys- tai akvareliniai dažai, guašas, įvairaus storio teptukai, indeliai vandeniui bei specialūs piešimo ir tapybos sąsiuviniai.
  • Sąsiuviniai- skirtingoms klasėms ir pamokoms gali prireikti labai skirtingų sąsiuvinių: tai ploni stambiomis linijomis pirmai klasei, smulkesnėmis- antrai klasei, standartiniai sąsiuviniai vyresniems.
  • Spalvotas popierius, kartonas, plastilinas- dailės darbams prireikia spalvotų popieriaus lapų, kurie gali būti vienpusiai ir dvipusiai.
  • Braižymo priemonės- vyresniems dažnai prireikia ne tik įprastų liniuočių matematikoje, bet ir skriestuvų, matlankių.

Plunksnakočiai pirmokui

Geriausia rinktis paprastą, kokybišką plunsnakotį su keičiamomis kapsulėmis. Rašymo priemones reikia turėti dvi: viena bus naudojama, kita atsarginė. Plunksnakotis lemia, kaip vaikui seksis mokytis rašyti, ar jam bus patogu, ar nepavargs ranka ir pan. Pedagogai pirmokams rekomenduoja specialiai jiems pritaikytą pirmąjį rašiklį, turintį plačią ir patogią ergonominę laikymo zoną ir patvarią plunksną.

Kaip apsipirkti internetu

Artėjant rugsėjo pirmąjai, prekybos centrų lentynos lūžta nuo akcijų ir pasiūlymų, tačiau įsigyti visas mokylines priemones galima ramiai, neišeinant iš namų- internetinėje parduotuvėje. Šią užduotį patariama atlikti kartu su savo vaiku. Renkantis mokyklines prekes itin svarbi vaiko nuomonė, o pats procesas bus smagus tiek jums, tiek jūsų vaikui.