S.-polaroid-wedding-in-tuscany

Norint suorganizuoti vestuves šiais laikais nepakanka turėti vien noro ir idėjų, reikia ir krūvos pinigų. Ko gero daugiausiai pinigų reikalauja kavinė, kurioje daroma vestuvių puota, bet ne ką mažiau atsieina ir vestuvių fotografo samdymas. Tačiau ar tikrai jo reikia, jei yra kur kas smagesnių alternatyvų?

Dažniausiai nusisamdžius vestuvių fotografą daugumoje nuotraukų jaunieji priversti šypsotis, kažką vaidinti ir nuolat jausti įtampą. Norite, kad nuotraukos būtų natūralios? Kodėl jums jų nepadarius patiems?! Tai padaryti labai lengva turint momentinį fotoaparatą, su juo padarytos nuotraukos išryškėja vos per kelias sekundes, o džiaugsmo darant tokias nuotraukas turės ne tik jaunieji, bet ir vestuvių svečiai. Dažniausiai momentinio fotoaparato nuoma būna tikra pramoga visiems vestuvių dalyviams. Jie gali darytis asmenukes bei įprastas nuotraukas ir jas ne tik atiduoti jaunavedžiams, bet ir pasilikti sau kaip prisiminimą.

Kainos atžvilgiu momentinių fotoaparatų nuoma yra labai pigus variantas. Dažniausiai pats aparatas kainuoja vos keletą eurų, o viena padaroma nuotrauka nekainuoja nė euro.