Ar verta iškeisti rankinuką į kuprinę?

Kaip vasara įsibėgėja ir paplūdimio dienos vis dažnesnės, kaip vežate savo paplūdimio reikmenis? Nors daugelis žmonių pasirenka nešioti pečių krepšį, tai gali būti ne geriausias pasirinkimas jūsų sveikatai. Kuprinės moterims odinės vienas populiariausių pasirinkimų.  Krepšiai ant pečių, pavyzdžiui, krepšiai, yra lengvai paimami ir paprastai yra erdvūs, tačiau ilgą laiką nešiojant sunkų krepšį gali pakenkti jūsų natūraliai eisenai. Jūsų natūrali eisena yra tai, kaip jūsų rankos ir kojos svyruoja vaikštant, ir tai būtina bendrai jūsų kūno pusiausvyrai. Kai nešiojate krepšį per petį, vienam iš jūsų pečių tenka papildomas svoris, todėl kita ranka dirba sunkiau, kad kompensuotų krepšio svorį. Tai gali sutrikdyti pusiausvyrą ir sukelti nugaros bei raumenų skausmus.

Jei nešiojate rankinę ant tos pačios rankos, raumenys gali padidėti, o kita ranka išliks tokia pati, o tai dar labiau sutrikdys pusiausvyrą. Priklausomai nuo jūsų pečių krepšio sunkumo, nešiojant jį ant vieno peties, priešingoje stuburo pusėje gali atsirasti spazmai, sukeldami spaudimą ir skausmą apatinėje nugaros dalyje ir kryžkaulyje. Kiti sunkaus pečių krepšio nešimo rezultatai gali būti: Raumenų įtempimas. Nugaros skausmai. Sumažėjęs kaklo išlinkimas dėl sandarumo, taip pat žinomas kaip „karinis kaklas“. Kaklo skausmas, dėl kurio sunku pasukti galvą. Galvos skausmai. Jei norite išvengti bet kurio iš šių rezultatų, naudokite kuprinę, o ne rankinę ant peties. Kuprinės nešamą svorį tolygiai paskirsto per nugarą, o ne sutelkia jį į vieną pusę, išlaikant natūralią kūno eiseną ir subalansuotą raumenų tonusą.

Nors kuprinės paprastai yra geresnės, jos taip pat gali sukelti problemų. Nešiojant per sunkų krovinį, jūsų stuburas gali lenktis atgal, todėl galite trauktis į priekį, kad išlaikytumėte pusiausvyrą. Dėl šio veiksmo jūsų stuburas gali nenatūraliai susispausti, o tai gali sukelti klubų ir nugaros skausmus bei sulenktą laikyseną.