drabuziai internetuDabar jau artėja šiltesnis metų laikas ir verta atsinaujinti savo spintą. Drabužių tiek vyrams, tiek ir moterims nesunku surasti internetu – atsirado nemažai elektroninių parduotuvių, kurios savo klientams gali pasiūlyti gana kokybiškas prekes už tikrai prieinamą kainą. Pastaruoju metu pastebima, kad kokybiškos vyriškos striukės internetu yra perkamos kur kas dažniau nei anksčiau – kitaip tariant, apsipirkimas internetu tampa vis įprastesniu dalyku, galinčiu padėti sutaupyti tiek laiko, tiek ir pinigų. Tačiau, ar tai yra tikrai geriausias apsipirkimo būdas? Peržvelkime kelias populiariausias vietas apsipirkti ir nuspręskime, kas iš tiesų yra geriausias pasirinkimas.

  1. Prekybos centrai. Taigi, tai viena iš įprasčiausių vietų pirkti drabužius, kadangi prekybos centruose yra nemažai firminių parduotuvių, kur galite rasti tikrai aukštos kokybės ir gana retų rūbų, tačiau taip pat ten rasite ir išparduotuvių, kuriose galima įsigyti drabužius už labai nedidelę kainą. Tad nieko keisto, jog daugelis žmonių, norėdami apsipirkti, savaitgalį važiuoja į prekybos centrus ir ten randa tai, ko reikia. Tačiau, prekybos centrai turi ir kelis minusus – visų pirma, jūs sugaišite nemažai laiko, kadangi dažniausiai, o ypač savaitgaliais, ten būna daug žmonių ir kartais tenka palaukti eilėje, ypač prie pačių geriausių pasiūlymų. Iš kitos pusės, nors prekių yra daug ir atrodytų, kad yra visko ko reikia, tačiau neretai prekės būna panašios – kalbame ne tik apie drabužius, tačiau ir buitinę techniką arba namų apyvokos reikmenis. Vadinasi, prekybos centras ne visada yra geriausias pasirinkimas.
  2. Specializuotos parduotuvės. Tai yra vieta, kur galima rasti labai originalių drabužių ir užsisakyti specialiai jums pagamintų rūbų, tačiau čia ne visiems tinkamos kainos – kartais reikia mokėti gana brangiai ir už paprastus marškinėlius. Taip, iš kitos pusės, yra vienas privalumas – čia visas dėmesys yra skirtas jums – klientui. Retai kada reikės laukti eilėse arba likti nusivylus rūbo kokybe.
  3. Skelbimai. Tai yra pats pavojingiausias variantas tuo atžvilgiu, kad niekada iki galo negalite žinoti, ar perkate firminį rūbą, ar tai yra pigi kopija, pristatyta kaip originalus gaminys. Visgi, kokybiškos vyriškos striukės internetu gali būti parduodamos ir per skelbimus, tačiau reikėtų įsitikinti, kad turite reikalą su sąžiningu pardavėju.
  4. Internetinės parduotuvės. Ir pabaigai, mes grįžtame prie vis populiarėjančio varianto – apsipirkimo elektroninėse parduotuvėse. Tai yra tikrai geras dalykas vien jau tuo, kad čia asortimentas įprastai būna gerokai platesnis, nei įprastuose prekybos centruose ar net specializuotose parduotuvėse. Taip pat verta paminėti ir tai, kad jums niekada nereikės laukti eilėse bei galėsite sutaupyti laiko renkantis prekes, kadangi apžvelgti pasirinkimus galite ir per kompiuterį, ir per išmanųjį telefoną arba planšetę. Daugelis elektroninių drabužių parduotuvių jums gali pasiūlyti pakankamai lanksčią prekių grąžinimo garantiją – pavyzdžiui, jeigu drabužis yra kokybiškas, tačiau jums netiko dydis ar spalva, galite grąžinti tą prekę per dvi savaites nuo jos įsigijimo. Vadinasi, net ir tai, kad negalite prieš pirkdami pasimatuoti, neturėtų jums sukelti kažkokių nepatogumų.