Ar verta pirkti naują būstą su apdaila?

Anksčiau buvo gana įprasta, jog nauji parduodami butai dažniausiai būdavo siūlomi be jokios apdailos arba tik su daline apdaila. Žvelgiant iš vienos pusės, toks pasiūlymas nėra labai prastas – juk visą butą galima įsirengti pačiam, pagal savo norus ir poreikius. Tačiau iš kitos pusės – įsigijus būstą dar tenka ir gerai pasukti galvą iš kur pirkti visas reikiamas medžiagas, o nežinojimas šioje vietoje paprastai brangiai atsiena. Tad iš vienos pusės atrodantis taupus pasirinkimas, gali kainuoti žymiai daugiau nei planuota.
Neretai šiandien nauji parduodami butai yra siūlomi ir jau su pilna apdaila. Tiesa, galima rinktis iš kelių variantų – galima įsigyti jau pilnai įrengtą būstą, arba įsigijus naują būstą, jos įrengimo darbus patikėti tai pačiai statybinei kompanijai. Šis dar nėra toks populiarus, kadangi paprasčiausiai yra naujas ir niekam dar gerai nežinomas. Kuomet būsto įrengimas yra patikimas tai pačiai įmonei, iš kurios būstas ir perkamas, visos apdailos detalės yra derinamos asmeniškai su Jumis. T.y. – patys galite pasirinkti tiek sienų spalvas, tiek apdailoje naudojamas medžiagas – užtenka susakyti visus savo pageidavimus, ir jie bus įgyvnedinti.
Žinoma, dažnai galvojama, jog toks variantas kainuos žymiai brangiau. Tačiau kaip ir minėta pradžioje, dažnai nežinojimas kur ir kokias medžiagas pirkti atsieina daugiau, negu patiėkjus šį darbą savo srities žinovams. Dar vienas privalumas – laikas. Jums nereikia pačiam lakstyti po parduotuves ir ieškoti reikiamų medžiagų, sukti galvos kaip ir ką geriau padaryti. Tai patogu, greita ir paprasta.