Artistinės parfumerijos salonas – netradicinio verslo idėja

Ieškančius išskirtinumo ir kokybės, norinčius pabrėžti savo individualumą, maloniai kviečia užsukti artistinės parfumerijos salonas “Scent Bar”, įsikūręs  Kaune,  Savanorių pr. esančiame prekybos centre  Hyper Maxima.  Tik šių metų rudenį duris atvėręs artistinės parfumerijos salonas, pasak jos įkūrėjos,  siekia būti – ne paprasta kvepalų parduotuve, bet kvapų degustavimo baru – atgaiva miestiečių nosims.

„Mūsų sugalvota verslo idėja ir formatas yra išties didelė naujovė. Pirmieji Lietuvoje siūlome išskirtinių, netradicinių kvapų kūrėjų produktus iš viso pasaulio. Viską stengiamės pateikti netradiciškai, pabrėždami išskirtines savybes, sukurdami netikėtumo efektą.  Tai mūsų verslo išskirtinumas.“ – savo įžvalgomis dalinasi idėjos autorė ir salono bendrasavininkė Lina Galdikienė.

Kaip pasakoja pati Lina verslo pradžia tikrai nebuvo lengva ir pilna įvairiausių pakilimų bei nuosmukių. Tikrai neužtenka vien idėjos verslui pradėti. Labai reikia, kad tavo idėja patikėtų ir kiti, suprastų ir palaikytų. Taip pat labai svarbu, ypač imantis netradicinio verslo, yra suprasti ir ištyrinėti rinką, įvertinti būsimą pirkėją, paklausą.

„Tikrai esu dėkinga Kauno kredito unijos darbuotojoms, kurios ne tik suteikė reikiamos informacijos, padėjo išspręsti sudėtingus finansinius klausimus, bet ir labai palaikė, kuriant verslą. Tokio asmeninio, nuoširdaus ir atviro bendravimo pasigedau kitose finansinėse įstaigose,“ – atvirai savo patirtimi dalinasi Lina.

Ponios Galdikienės teigimu, Kauno kredito unijosScent Bar - Verslas su Kauno KU darbuotojos yra ne tik ypatingai profesionalios, korektiškos ir kantrios konsultuojant verslo pradinukus,bet ir tuo pačiu sugeba išlikti šiltos ir betarpiškos, nesudaro bereikalingo “atstumo” tarp finansinės institucijos darbuotojo ir asmens, būsimo kliento, išlaiko aukščiausią profesionalumo lygį.

Dabartiniu metu artistinės parfumerijos salonas „Scent Bar“ siūlo platų asortimentą pasaulyje pripažintų garsių prekių ženklų parfumerijos:  Nobile1942, Farmacia SS Annunziata, CnrCreate, Iza France ir kt. Šiuos parfumerių sukurtus kvapų šedevrus Lietuvos rinkai  galime pristatyti  tik po daugiau nei metus trukusių derybų.

Šalia pasaulinių, jau pripažintų produktų, galima rasti ir kone visus lietuvių parfumerijos kūrėjų produktus: “Lietuvos kvapą”, istorinį dvaro kvapą “Odor Paradisi by Kaciuniskes manor”, dainininkės Eglijos trijų vardinių prabangių kvepalų liniją, “Geralda” aromatines žvakes, aktoriaus Aisčio Mickevičiaus prekinio ženklo FUMparFUM kvapų kolekciją.

„Scent Bar“ kauniečiai pirmieji Lietuvoje galės pamatyti ir įsigyti jaunos lietuvių kilmės dizainerės (multi award winner jewellery designer) Giedrės Vadeikės išskirtinės juvelyrikos darbų.

Išskirtinės netik siūlomos prekės , bet ir pati parduotuvės aplinka, sudaranti saloninės prabangos įspūdį. Parduotuvės interjerą kūrė jauna lietuvių dizainerė Julija Šeškuvienė, autorinius šviestuvus “Debesis” sukūrė klaipėdietė šviestuvų dizainerė Kristina Diglė.

„Savo klientams garantuojame, kad Jų kasdienybė taps kur kas spalvingesnė, patrauklesnė. O aplinkiniai negalės atsispirti kerinčiam žavesiui,“ – pasakoja Lina.

Paskelbė

Unija

Kauno kredito unija – kooperatiniais pagrindais veikianti finansinė institucija savo veiklą pradėjusi 2000 m. balandžio10 d. Kauno kredito unijos veiklą reglamentuoja Lietuvos kredito unijų įstatymas, indėlių draudimo įstatymas, kiti Lietuvos Respublikos įstatymai, teisės aktai bei Kauno kredito unijos įstatai. Kredito unijos veiklą prižiūri Lietuvos bankas. Kauno kredito unijos pagrindinė būstinė įsikūrusi BLC verslo centre, K. Donelaičio g. 62-301, Kaune. Narių patogumui dirba nuotoliniai skyriai: aasa AB „Autrolis" administracinėse patalpose, Islandijos pl. 209 ir A. Stulginskio universitete įsteigta antroji nutolusi kasa, Studentų g. 11-116 (Centriniai Rūmai), Akademijos miestelis, Kauno r.