pigus skrydziai i KosaAr žinote, kur gimė  žymiausias Antikos medikas, dažnai vadinamas medicinos tėvu, Hipokratas? Taip, taip! Kose – žavioje Elados provincijoje, trečioje pagal dydį Dodekaneso salyno saloje, kurioje turėtų apsilankyti visi, mėgstantys karštį, gražius ir smėlėtus paplūdimius bei skaidrią jūrą. Pagrindinis salos miestas Kosas – gana didelis miestas-uostas, kuriame susipažinsite su Koso istorija bei kultūra ir pasimėgausite šiuolaikinėmis pramogomis, nes išilgai Koso paplūdimio pristatyta viešbučių, kviečiančių pailsėti, pasilinksminti ir puikiai praleisti laiką.

Jei norite visas atostogas degintis saulėje – Kosas puikus sprendimas, čia vis tik labiausiai turistus traukia paplūdimiai bei maudynės jūroje. Jeigu ieškote įdomybių ir žadate pakeliauti po pačią salą, būtinai apsilankykite bent viename egzotiškame kaimelyje.

Taip pat yra galimybė nukeliauti ir už Koso salos ribų. Kose yra įrengtas judrus uostas iš kurio itin paprasta patekti į gretimas Graikijos salas, ar netgi Turkiją, kadangi keltai kursuoja kiekvieną dieną.
Kalbant apie kainą, reikia paminėti, jog pietūs kavinėje Jums vidutiniškai atsieis apie 10 EUR, alus kainuoja apie 3 EUR, o šviežiai spaustos sultys – 2 EUR. Iš oro uosto rekomenduojama keliauti taksi, nes tai patogiausias ir paprasčiausias variantas pasiekti tikslą – Kosą, todėl nepamirškite įsidėti papildomų grynųjų pinigų, nes nusileidus Koso saloje taksi sumokėsite 30 EUR.

Norite pailsėti Kose? Artėjant šventėms turizmo agentūros siūlo patrauklius kelionių variantus, taip pat ir pigūs skrydžiai į Kosą.