Auksiniai patarimai kaip susitvarkyti spintą

drabužių spintaDažna moteris, atsidarius spinta iš ryto, pasako visiems žinomą ir tolo gražu ne stebuklingą frazę: „nėra kuo apsirengti“.  Atrodytų visiška nesąmonė. Lentynos lūžta nuo drabužių, spinta atrodo sprogte sprogsta ir kaip taip galima būtų pasakyti. Jei moterys ir merginos skaitote šį straipsnį jums turbūt iki skausmo žinoma ši situacija. Atrodo mes visos esame tokios skirtingos, tačiau kai kas tarp mūsų bendro. Kiekviena moteris turi savo drabužių stilių, savo grožio suvokimą. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl sunkiai randame mums tinkamus drabužius beveik kiekvieną rytą yra tokia, kad mes perkame drabužius atskirai. Pamatome gražią palaidinę ar suknelę ir perkame. Tačiau nepagalvojame kokias kelnes ar sijoną prie jos reiktų priderinti. Paskui kai norime apsivilkti tą drabužį nelabai turime prie ko priderinti. Na suknelės pavyzdys gal ir nelabai vykęs, nes suknelės kaip ir derinti nelabai reikia. Ji jau savaime būna suderinta. Tereikia tik priderinti kojines ir batus. Jei mėgstate trumpas sukneles, natūralaus audinio tunika taip pat gali būti kaip suknelė.

Taigi grįžkime prie spintos reikalų. Nenešiojamų drabužių reikia atsikratyti kuo greičiau. Visų pirma todėl, kad jie užima vietą. Taigi nuo ko pradėti tvarkyti spintą?

  • Pirmiausia reikia susirasti vietos sudėti visiems drabužiams. Labiausiai tiks lova.
  • Antras etapas visus drabužius išversti lauk. Viską, viską, nepalikite nei vieno drabužėlio. Galite palikti tik apatinius drabužius ir kojines.
  • Pradedame rūšiavimo procesą. Pirmiausia surūšiuok apatines ir viršutines aprangos ansamblio dalis. Vienoje krūvoje bus palaidinės, megztukai, švarkeliai, kitoje, kelnės sijonai. Su suknelėmis kai ir minėjau kalba atskira. Jas galite dėti atskirai, nes jo priklauso ir viršutinei ir apatinei daliai.
  • Kai jau rūšiavimas baigtas pasirinkite vieno ansamblio krūvą drabužių ir peržiūrėkite. Išmeskite suplyšusius, per mažus, išsitampiusius ir t.t.  Niekada nepalikite drabužio vien tam, kad kada nors jį nešiosite.
  • Dabar paimkite likusias ir apatines ir viršutines ansamblių dalis ir bandykite suderinti. Pavyzdžiui džinsai galbūt puikiai dera su baltais marškinėliais.  Jei turite kokias gražias kelnes ar sijoną, tačiau neturite prie jų derančios palaidinės ar megztuko, tuomet bus puiki proga nusipirkti.