Daugelis žmonių sako, kad darbo pokalbis yra vienas svarbiausių dalykų gyvenime ir jie visiškai teisūs – juk nuo to, kaip pasirodysite per jį, priklausys, ar gausite savo svajonių darbą. Galbūt todėl, kad darbo pokalbio svarba yra tokia didžiulė, pateikiama labai daug patarimų, pradedant nuo to, kokius namų darbus reikėtų atlikti ir užbaigiant tuo, ką rengtis. Avalynė taip pat vaidina labai svarbų vaidmenį – juk šiandien jos pasirinkimas tiesiog stulbina savo gausa. Tad, jei norite padidinti savo šansus gauti svajonių darbą, turite atrodyti nepriekaištinga, o avalynė – taip pat ne išimtis. Avalynės pasirinkimų yra tiek daug, kad viskam aptarti prireiktų labai daug laiko, tad apsiribosime vienu sprendimu. Tai – aukštakulniai bateliai. Tad, ar verta juos avėti per darbo pokalbį?

Darbo pokalbis ir sportinio stiliaus džinsai arba darbo pokalbis ir vakarinis makiažas – nelabai suderinami elementai, tačiau aukštakulniai bateliai – visai kas kita. Nors ir yra moterų, kurios sakytų, kad tokią avalynę verčiau palikti kitoms progoms, visgi, aukštakulniai bateliai tikrai galėtų papildyti jūsų įvaizdį, tereikia laikytis vos kelių paprastų taisyklių.  

Atminkite, kad aukštakulnių batelių, kuriuos galėtumėte avėti darbo pokalbio metu, spalvų paletė iš tiesų nėra labai plati – specialistai pataria rinktis vos iš 4 spalvų: juodos, kūno, pilkos bei rudos. Tačiau yra ir gera žinia – tokių spalvų aukštakulnius batelius bus labai paprasta priderinti prie kitų spalvų drabužių. 

Na, o kokius drabužius pasirinkti? Dėmesį verta atkreipti į tai, kad prie aukštakulnių batelių derės įvairūs variantai: marškiniai ar palaidinė bei pieštuko formos sijonas; kostiumėlis. ir t.t. Svarbiausia nepamiršti, kad drabužiai turėtų būti klasikinio stiliaus. 

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad specialistai pataria atsakingai įvertinti ir u- lango esantį orą: jei telkšo balos ar temperatūra labai žema, vietoje aukštakulnių derėtų rinktis jūsų kojas labiau galinčią sušildyti avalynę.  

Ir atminkite, kad apranga ir avalynė iš tiesų yra tik nedidelė dalis jūsų įvaizdžio – kur kas svarbesnį vaidmenį suvaidins profesinė patirtis, akademiniai pasiekimai ar asmeninės savybės.