Kiek kainuoja remonto darbai? Pirmiausia viskas priklauso nuo to, kas konkrečiai yra sugede. Jeigu gedimas nėra rimtas, tuomet remonto darbai gali būti atlikti gana greitai ir tai jums daug nekainuos. Smulkūs remonto darbai kainuoja nuo dešimties iki penkiolikos eurų. Jeigu gedimas yra rimtas, reikia užsakinėti naujas detales, tuomet remonto kaina gali svyruoti nuo penkiasdešimties iki šimto eurų. Ar verta remontuoti seną buitinę techniką? Ko gero vienas dažniausių klausimų, kurį užduoda nauji klientai. Daugelis svarsto ar apsimoka remontuoti tokia buitinę techniką. Specialistai visuomet rekomenduoja įvertinti kiek kainuoja tokio modelio naujas įrenginys. Jeigu jūsų skalbimo mašina yra žinomos kompanijos ir tai vienas brangesnių modelių, tuomet, kad ir rimtesnis skalbimo mašinos gedimas bus vertas remonto. Nauji tokie prietaisai kainuoja gan daug, todėl logiška juos remontuoti. Aišku, gali būti, kad buitinės technikos remontas iš viso neapsimokės. Kodėl taip gali nutikti? Įsivaizduokite, kad sugedo jūsų indaplovė ir gedimas yra iš tiesų rimtas. Nauja tokia indaplovė kainuoja virš dviejų šimtų eurų, dėvėta – iki šimto eurų. Meistrai įvertino kas yra sugede ir jums remontas kainuos dar apie šimtą eurų. Tokioje situacijoje tikrai neverta remontuoti, geriau arba pirkti naują arba naudotą buitinę techniką.

Kaip vyksta remonto darbai?

Pirmiausia meistras turi diagnozuoti gedimą. Tai padaryti galima net neapžiūrėjus buitinės technikos. Dažnai užtenka tik pokalbio telefonu ir meistrai uždavę kelis svarbius klausimus išsiaiškina kas yra sugede. Aišku, taip dirba tik daug patirties turintys specialistai. Jeigu paskambinus meistrui jis neužduoda jokių klausimų tai ženklas, kad tai nėra itin didelis specialistas. Kada tiksliai nustatytas gedimas reikia nuvežti buitinę techniką į meistro dirbtuves arba pats meistras atvyksta į jūsų namus.

Sekantis etapas, tai remonto darbai. Jeigu tai yra nedidelis buitinės technikos gedimas, tai jis taisomas vietoje, kliento namuose. Jeigu gedimas rimtas, tuomet visi darbai atliekami meistro dirbtuvėse. Dažnai reikia užsakyti naujas detales ir laukti kol jos bus pristatytos. Atvykus naujoms detalėms, pradedami remonto darbai. Aišku, meistras prieš atvykstant naujoms detalėms būna pasiruošęs ir jau išardęs buitinę techniką.

Patarimai, kaip išsirinkti tinkamą meistrą

Vienas geriausių būdų, tai draugų arba pažįstamų rekomendacijos. Tokiu būdų surastas meistras bus profesionalas ir kokybiškiau atliks visus remonto darbus.