Kiekviename Lietuvos didmiestyje galite rasti automobilių nuoma už konkurencingas kainas. Dažniausiai kompanijos automobilius nuomoja pigiau ne sezono metu. Jeigu peržvelgsite kainininkus, tuomet pamatysite, kad kartais automobilių nuomos kaina tiesiog padvigubėja. Taip nutinka todėl, kad vasaros sezono metu automobilių nuoma – Kaune, Klaipėdoje, Palangoje padidėja kelis kartus, Jeigu galvojate išsinuomoti automobilį, tuomet turite žinoti apie šiuos kainų skirtumus. Tačiau taip yra ne tik Lietuvoje. Jeigu peržvelgtumėte automobilių nuomos kainas Ispanijoje, Italijoje ar Prancūzijoje, tai pamatytumėte, kad šiose valstybėse automobilių nuomos kainos taip pat stipriai svyruoja. Vėl gi reikia turėti omenyje, kad ieškant automobilio nuomai reikia vadovautis keliais esminiais faktoriais. Norint kuo daugiau sutaupyti reikia rinktis tik ekonominės klasės automobilius. Jeigu jau žinote kur keliausite vasarą, tai jau dabar galite atlikti automobilių rezervaciją. Kuo anksčiau tai padarysite, tuo geresnes kainas gausite. Taip pat nepamirškite, kad tiek Lietuvoje, tiek užsienyje reikia naudotis automobilių nuomos kompanijų skelbiamomis akcijomis. Tokių akcijų metu automobiliai nuomojami ženkliai pigiau.

 

Eksperto patarimai ieškantiems automobilio nuomai

 

Automobilių nuoma Kaune ar kitame Lietuvos mieste prasideda nuo to, kad daugelis klientų galvoja apie tai kokį automobilį geriausia rinktis. Juk visose kompanijose galima rasti didelį asortimentą. Taigi, kiekvienas klientas turėtų gerai pagalvoti prieš pradėdamas nuomotis automobilį. Pirmiausia, tai reikia gerai žinoti kur važiuosite ir kiek laiko važinėsite. Jeigu planuojate tik vieną kartą nuvykti į sutartą vietą, tuomet gal vertėtų pasinaudoti taxi paslaugomis. Tačiau jeigu galvojate kelias dienas važinėtis po miestą, keliauti už miesto, ar nuvažiuoti į kitus mažus miestelius, tuomet galima galvoti apie automobilio nuomą. Kada jau tiksliai žinote kur važinėsitės, tuomet pradėkite ieškoti automobilio. Pirmiausia atkreipkite dėmesį į tai ar kompanijos neskelbia kokių tai akcijų. Juk Lietuvoje turime daug įmonių, kurios siūlo automobilių nuomos paslaugas, todėl prieš pasirinkdami vieną kompaniją, peržiūrėkite visus internetinius puslapius.

 

Kaip sutaupyti?

 

Kaip jau minėjome norėdami sutaupyti pirmiausia kuo anksčiau pradėkite ieškoti automobilio nuomai. Lietuvoje galite rasti ne vieną kompaniją, kuri siūlo konkurencingas kainas už aukštos kokybės automobilius. Kaip jau supratote, norint sutaupyti reikia viska planuoti. Taip pat verta sekti transporto įmonių naujienas. Kartais kompanijos skelbia akcijas, kurių metu galite išsirinkti automobilį už konkurencingas kainas.