Betafence garso barjerai efektyviai mažina triukšmo lygį

Atlikti laboratoriniai bandymai parodė aukštus Betafence gaminamų garso barjerų Soundblocks garso pralaidumo mažinimo  ir absorbavimo rodiklius.

 2011 metais Glivicėse esančioje aukštosios mokyklos statybų fakulteto laboratorijoje buvo atlikti bandymai su iš gabionų pagamintais Soundblocks garso barjerais.

Išorinės gabionų krepšių sekcijos buvo užpildytos trimis skirtingais užpildais:

  • Bazalto užpildu
  • Raudonu smiltainiu
  • Dolomito – kalkakmenio užpildu.

Vidiniam užpildui visais atvejais buvo naudojamas smėlis.

 Laboratoriniai tyrimai patvirtino aukštus užtvarų techninius parametrus. Pagal pralaidumą garsui užtvarai buvo priskirti B3 klasei, kas reiškia, kad triukšmo lygis sumažinamas 45 decibelais. Vertinant garso absorbavimo savybes gaminiai priskirti A1 ir A2 klasėms (priklausomai nuo užpildo tipo).

 Pasižymėdami tokiais aukštais garso pralaidumo mažinimo  ir absorbavimo rodikliais, Soundblocks užtvarai tuo pačiu išlaido ir savo dekoratyvią, traukiančią žmonių dėmesį ir su aplinka derančią išvaizdą (dėka užpildų iš natūralių medžiagų).

Užtvarai Soundblocks –patentuota Betafence gaminama triukšmo slopinimo sistema, naudojama dideliuose infrastruktūros projektuose. Dėka naujausių gamybos koncepcijų daugiau garso yra absorbuojama ir užtvarus peržengia mažiau triukšmo. Soundblocks barjerai yra pagaminti iš plieninės suvirintos vielos, padengti Zincalu Ultra antikorozine danga, tarpusavyje sujungti spiralėmis.

 Daugiau informacijos apie garso barjerų Soundblocks ir kitų gabionų konstrukcijas galite rasti tinklapyje: betafence-tvoros.lt