Prieš keletą dienų televizijos kanale Fox susitiko vieni iš turtingiausių pasaulio žmonių – Bilas Geitsas ir Warren‘as Buffet‘as. Jie diskutavo informacinių technologijų industrijos tematika, o būtent apie naujoves, perspektyvas ir t.t. W. Buffet‘as pasakė: „Steve‘as  Jobs‘as atliko didį darbą. Apple įpatinga kompanija, kartais juos lydi sėkmė, tačiau labai dažnai jie viską pasiekia patys –  savo darbo dėka ir geromis idėjomis „. B.Geitas neprieštaravo, sakyčiau net palaikė Warren‘ą.

Tačiau, kai W.Buffet‘as paminėjo, jog iPad – tai tikras šių laikų Apple kompanijos iššūkis, tai nauja šaka IT srityje, B.Geitsas pareiškė, kad ir Microsoft turi labai daug įdomių ir unikalių projektų ir kolkas Microsoft yra lyderė IT srityje dabar ir ateityje.

Kaip mes žinome, vienas iš perspektyvių Microsoft projektų neseniai buvo uždarytas. Kalbama apie unikalųjį Courier projektą. Tai nedidelis planšetas su dviem LCD displėjais, primenantis dienoraštį, sulaukė nemažą būrį vartotojų. Projektas tikrai buvo gan unikalus, jam apšvietė šviesią ateitį ir sėkmę konkuruojant su Apple iPad. Ir tik neseniai Microsoft atstovai pareiškė, jog sustabdo projektą dėl to, kad nori labiau sutelkti dėmesį ties kitais perspektyviais projektais  mobiliųjų segmente, o būtent  buvo kalbama apie Windows Phone.

Mano nuomone, Courier buvo tikrai kažkas naujo ir dar neregėto IT srityje, bei žymiai įdomesnis nei iPad.