Būdai stambesnei moteriai su suknele atrodyti dar gražiau

Artėjant šiltajam metų sezonai visos moterys be abejonės iš spintų pradės traukti gražiausias savo sukneles. Artėjantys vasaros renginiai skatins atsinaujinti savo garderobą. Tačiau kaip jaustis užtikrintai ir patogiai stambesnio sudėjimo moterims? Yra kelios gudrybės, kurios padės šią vasarą atrodyti pritrenkiančiai bei jaustis nuostabiai.

Vienas iš tokių dalykų yra pastaruoju metu vis populiarėjanti krūtinės juosta. Tai lyg plataus pleistro ir lipnios juostos mišinys, kuris padengtas odos nedirginančiais klijais. Su tokia juosta galima nesunkiai suformuoti krūtinę ar ją pakelti. Kam to reikia? To reikia jei norite dėvėti suknelę su atviresne iškirpte ar nuoga nugara bei nenorite, kad matytųsi liemenėlės petnešėlės. Krūtinės juostą galima naudoti įvairiais būdais, tad esant poreikiui krūtinę pakelsite ar sumodeliuosite. Krūtinė pro iškirptę atrodys nuostabiai, o apie liemenėlės ar juostos būvimą užuominių nė nebus.

Kitas dalykas, su kuriuos susiduria dažna stambesnio sudėjimo moteris vasaros metu dėvint suknelę – šlaunų trintis. Trinantis šlaunims ir tvyrant šilumai ore šios ima itin greitai prakaituoti, galiausiai šlaunų vidinėse pusėse atsiranda nutrynimai ar netgi bėrimai, dėl ko itin dažnai pasireiškia nemalonus jausmas, ko pasekoje daugiau nebesinori nė žiūrėti į vasariškas sukneles. Kad to išvengti yra šlaunų juostos. Tokios juostos atrodo panašiai kaip itin platūs keliaraiščiai, tačiau jos dedasi ant abiejų šlaunų ir, užuot trinantis odai į odą, trinasi juosta į juostą taip išvengiant nemalonių pojūčių. Tokios šlaunų juostos būna įvairiausių stilių – visiškai besiūlės ir beveik nematomos, arba nėriniuotos ir atrodančios netgi gundančiai. Tokia juosta puikiai priglunda net ir prie pačių plačiausių šlaunų. Įprastai juostos tinka net iki 90 centimetrų apimties šlaunims. Tad jei to savo garderobe dar neturite, jums būtinai reikia tai išbandyti ir pamiršti apie visus tuos nemalonius pojūčius vasarą, paliekant tik malonumus.