Net jei patys ir nesiruošiate remontuoti ar įsirengti savo būsto – vistiek tai gana sunkus darbas, reikalaujantis nemažai laiko bei Jūsų dėmesio. Kodėl? Todėl, kad siekiant Jums idealaus interjero daugybę detalių turėsite nuspręsti bei išrinkti Jūs, o Jūsų interjero dizaineris ar samdytas architektas teturėtų užvesti ant kelio, padėti rasti norimą daiktą ar sprendimą, užsakyti medžiagas bei specialistus.

Sunkiausia daugeliui žmonių yra įsivaizduoti, kaip turi atrodyti jų būstas, tam tikrų erdvių interjeras. Gal iš pirmo žvilgsnio kiek ir keista, tačiau vienas daugiausiai laiko atimančių yra vonios kambario interjeras. Taip yra todėl, kad tai ganėtinai maža erdvė (lyginant su kitoms būsto erdvėmis, neskaitant išimčių), kurioje turi būti išlaikytas funkcionalumas, patogumas ir saugumas, o kokybė čia užima vieną svarbiausių vaidmenų, mat nuolat vyrauja nemaža drėgmė, svyruoja temperatūros. Visa tai būtina suderinti ir rasti geriausią sprendimą Jums. Nelengva užduotis, tiesa?

Vonios kambario interjeras nėra vien tik sienų ir grindų plytelės, kilimėlis apsaugantis jus nuo šalčio ar paslydimo lipant iš vonios ar dušo, tai kartu ir tokios smulkmenos kaip dušo kabinos stiklas ar praustuvai, kuriuos naudojama kas dieną. Taigi, suderinti tarpusavyje reikia daugybę skirtingų detalių. Net jei daugiausiai derinimu užsiima dizaineris, jam turi kažkas vadovauti, o tai – kažkuris iš šeimos narių. Jei skaitote šį straipsnį, greičiausiai tai esate būtent Jūs.

Nors vonios kambario interjeras ir atima daug laiko, tai gana malonus užsiėmimas, kadangi galima susikurti jaukią, malonią erdvę, kurioje dažniausiai lankotės ryte ir vakare, labiausiai pažeidžiamu laiku. Žinoma, nereikėtų viso dėmesio ir lėšų skirti būtent vonios kambariui, kadangi bus kiek keista, jei vonia bus išskirtinai puiki, o visas likęs būstas vidutinės kokybės ir paprasto dizaino, niekuo netraukiančio akies.