Buto pardavimo sostinėje klaidos

Buto pardavimas paprastai asocijuojasi su ilgais mėnesiais rūpesčių ir nerimo. Tačiau tokį įspūdį pakeisti visai nesunku netgi tuomet, kai siūlomi butai pardavimui Vilniuje. Sostinė – miestas, pilnas įvairiausių iššūkių. Vis dėlto patyrę nekilnojamojo turto ekspertai yra pasirengę jums pagelbėti. Jie išskiria kelias pagrindines klaidas, kurių išvengę parduosite butą Vilniuje be jokio vargo.

Blogo įvaizdžio grėsmės

Kartais atrodo, kad Vilnius – neabejotinas svajonių miestas. Čia esama ypatingos darbų pasiūlos, daugybės aktyvių žmonių, pokyčių, nors taip pat galima atrasti ir ramybę, harmoniją. Galbūt dėl to susidaro įspūdis, jog tie, kuriems rūpi butai pardavimui Vilniuje dėl konkurencijos domėsis bet kokiu pasiūlymu. Deja, toks požiūris gali atnešti tik žalos. Netinkamas pateikimas tik sukelia įtarimų ir atitraukia susidomėjusiųjų dėmesį.

Nekilnojamojo turto specialistai pataria skirti ypatingą dėmesį buto reprezentacijai. Juk šiais laikais tinkamas įvaizdis yra ypač svarbus. Todėl įsitikinkite, kad jūsų butai pardavimui Vilniuje būtų pristatomi informatyviais ir patraukliais skelbimais. Pasirūpinkite, kad juose išryškėtų pačios geriausios nekilnojamojo turto savybės: saugus, netoli miesto centro esantis, gamtos kupinas mikrorajonas, arti esančios parduotuvės, mokymo įstaigos, ramūs kaimynai, nedideli komunaliniai mokesčiai ir panašiai. Dar viena gudrybė – pasistengti, kad butą vizualiai pristatytų kokybiškos nuotraukos, kuriose matytųsi šviesios, tvarkingos patalpos.

Brokerio vertybės – nauda jums

Nekilnojamojo turto brokeriai – žmonės, kurie turėtų nuo jūsų pečių nuimti visą buto pardavimo naštą. Tačiau labai svarbu yra pasirinkti tinkamą specialistą. Butai pardavimui Vilniuje dažnai pristatomi agentų, bet tik dalis darbo atliekama sėkmingai. Nepatyrę ar nemotyvuoti brokeriai yra viena pagrindinių kliūčių sėkmingam nekilnojamojo turto pardavimui.

Todėl prieš pasirašydami paslaugos teikimo sutartį pasidomėkite ankstesne darbuotojo patirtimi, veiklos specifika.Jei brokeris turi labai daug užsakymų, jis gali paprasčiausiai nespėti skirti jūsų parduodamam butui pakankamai dėmesio ir laiko. Nepatyrusio agento samdymas taip pat rizikingas, nes toks specialistas gali naudoti netinkamas reklamos priemones arba nustatyti neadekvačią, nepagrįstą jūsų buto kainą. Pirkėjams siūlomi įvairūs butai pardavimui Vilniuje, todėl tik profesionalus brokeris pasirūpins patalpų privalumų akcentavimu ir realių pirkėjų paieška. Taigi, tik kruopšti, apgalvota reprezentacija ir pasitikėjimas specialistais padės jums greičiau pasiekti tikslą – pelningai parduoti butą sostinėje.