Buto, namo perkraustymas

Buto perkraustymą daug kas lygina su stichine nelaime ar gaisru, bet buto perkraustymas gali tapti įsimintinu įvykiu, pakeisiančiu Jūsų gyvenimą.  Tačiau, kad perkraustymas į butą ar namą vyktų sklandžiai, būtina labai rimtai organizuoti perkraustymo darbus.

Taigi, Jūs pasiruošę kraustytis, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Iš tikrųjų viskas labai paprasta. Gerai suplanuotas ir profesionaliai atliktas buto perkraustymas dažniausiai užima tik vieną dieną. Jau vakare, sėdėdami savo pamėgtame krėsle, apžvelgę naują butą pamatysite, kad visi baldai surinkti ir stovi savo vietose, visi daiktai sudėti į savo vietas lentynose, spintose ir stalčiuose. Kadangi namuose tvarka o Jūs pilni jėgų, galite pasikviesti svečių į įkurtuvių vakarėlį.  Visa tai yra realu, jei pasikviesite profesionalią perkraustymo įmonę.

Kad perkraustymas Jums būtų kuo patogesnis, užtenka paskambinti mums numeriu: 8651 90245 arba užsukti į mūsų svetainę  www.perkraustymai.lt

Profesionalus buto ar namo perkraustymas

Svarbiausia profesionalaus buto ar namo perkraustymo savybė – laiku, be žalos perkraustomam turtui atliktas darbas ir pailsėję, geros nuotaikos naujakuriai. Kad profesionaliai perkraustyti butą ar namą, didžiausią dėmesį reikia atkreipti į perkraustymo darbų organizavimą. Prieš daiktų perkėlimo darbus nustatoma perkraustomo turto apimtis, numatomas perkraustymo laikas, automobilių, krovėjų ir pakuotojų skaičius, kartoninių dėžių, kitų pakavimo medžiagų kiekis. Teisingai organizavus perkraustymo darbus, viskas vyksta sklandžiai, be jokių netikėtumų.

Kam reikalingas profesionalus baldų ir daiktų pakavimas?

Kai kraustomės į naują butą ar namą, tiek daug brangių širdžiai ir įprastų mums daiktų norime pasiimti kartu. Mylimas arbatos puodelis, jaukus krėslas, senas paveikslas, veidrodis, kiti daiktai. Kaip juos visus perkraustyti į naują butą ir niekuo nepakenkti? Čia padės profesionalus perkraustomų daiktų pakavimas, kuris apsaugos Jūsų daiktus nuo įbrėžimų, ar lūžimo pervežimo metu.

Nesirūpinkite dėl perkraustymo

Paprasčiausiai pasitikėkite profesionalios perkraustymo įmonės darbuotojais. Jie atliks visus perkraustymo paslaugų darbus: išrinks baldus, supakuos daiktus, pakraus į automobilį, daiktus pristatys naujuoju adresu, kur baldus surinks, pastatys į vietas, sudės daiktus į lentynas ir stalčius. Atlikus visus perkraustymo darbus, surinks ir išveš panaudotas pakavimo medžiagas. Nepamirškite, kad buto ar namo perkraustymo paslaugos pilnai aliktos tik tada, kai visi daiktai sudėti į savo vietas ir namuose nelikę jokių panaudotų pakavimo medžiagų.

Kad persikraustyti patogiai, skambinkite tel. Vilniuje: 8651 90245.

Reikalingas nedidelis ar skubus buto perkraustymas?

Jums galime pasiūlyti nedidelį (skubų) buto perkraustymą. Dažniausiai nedidelis (skubus) perkraustymas užsakomas, kai yra mažai baldų, o visi daiktai telpa į krovininį mikroautobusą. Nedideliems (skubiems) perkraustymams naudojami pailginti, paaukštinti krovininiai mikroautobusai, kurių ekipažą sudaro vairuotojas ir du krovėjai. Nedidelis (skubus) baldų ir daiktų pervežimas dažniausiai trunka apie dvi – tris valandas.

Jei Jums reikalingos nedidelės ar skubios perkraustymo paslaugos, paskambinkite mums Vilniuje, tel.: 8651 90245.  Mūsų kainos maloniai Jus nustebins.

 

Perkraustymo paslaugos pagal Jūsų poreikius

Mes siūlome Jums visą perkraustymo paslaugų kompleksą, arba atskiras, tik Jūsų poreikius atitinkančias perkraustymo paslaugas. Jūs galite užsakyti baldų išrinkimą ar surinkimą Jūsų namuose, supakuoti Jūsų asmeninius daiktus, baldų, kitų daiktų pakrovimo ar iškrovimo paslaugas, sukių daiktų – televizoriu, skalbimo mašinų, indaplovių pervežimo ir užnešimo paslaugą. Pas mus galite įsigyti profesionalių pakavimo medžiagų, nebrangių, stiprių kartoninių dėžių daiktų sudėjimui, pernešimui, sandėliavimui ir transportavimui.