centriniai dulkiu siurbliai

Centriniai Dulkių Siurbliai DrainVac

Kas yra Centrinis dulkių siurblys?

Pavargote tampyti nešiojamą, buitinį dulkių siurblį po namus ir kvėpuoti jo išmetamomis dulkėmis ? Tai reiškiasi, kad Jūs jau pasiruošę įsigyti ir tenkintis centriniu dulkių siurbliu. Centrinis dulkių siurblys tai įrenginys, kuris stacionariai sumontuotas namuose ar administracinėse patalpose ir naudojamas išsiurbti patalpas. Jį galima vadinti ir kitaip: ortakinis dulkių siurblys ar įmontuotas, stacionarus dulkių siurblys. Visi šie pavadinimai apibudina vieną ir tą pačią sistemą, kuri yra skirta pašalinti, susiurbti teršalus, dulkes iš valomų patalpų nelaikant jų nešiojamame siurblyje, o nuvedant jas ortakiais iki stacionariai sumontuoto centrinio dulkių siurblio. Ortakiai sujungia siurbimo žarną ir dulkių siurblį, kad dulkės ir teršalai nukeliautų į įrenginyje esančią talpą. Centriniai dulkių siurbliai dažniausiai montuojami nuošalioje patalpoje, garaže ar rūsyje, todėl siurbimas yra labai tylus.

Kodėl reikia rinktis centrinį dulkių siurblį DrainVac?

Didelis DrainVac centrinių dulkių siurblių ir siurbimo priedų pasirinkimas iš vienos vietos. Visi produktai tarpusavyje suderinti todėl bendra sumontuota dulkių siurbimo sistema veikia nepriekaištingai. DrainVac yra vienas iš populiariausių ir labiausiai vertinamų centrinių dulkių siurbliu gamintojų. Mūsų puslapyje galite rasti keletą geriausių pasiūlymų, kuriuos glite įsigyti iškarto. Mes garantuojame, kad pasiūlysime geriausią kainą ir didžiausią pasirinkimą. Jeigu surasite geresni pasiūlymą, mes sulyginsime jį ir paruošime pigesnį.

 

Centrinio dulkių siurblio siurbimo priedų rinkiniai

Siurbimo rinkiniai susideda iš siurbimo žarnos, kuri standartiškai yra 9 m. ilgio, pagrindinių siurbimo antgalių (30 cm pločio antgalio kietoms grindims, 15 cm. Antgalio minkštiems baldams nusiurbti, antgalis siauriems tarpams ar kampams išsiurbti ir apvalus antgalis dulkėms nusiurbti nuo įvairių paviršių). Galima pasirinkti iš 2 tipų komplektų tai be jungiklio, garažinis komplektas (paprastesnis ir pigesnis) ir Deluxe tipo su jungikliu esančiu ant siurbimo žarnos rankenos. Jungiklis reikalingas įjungti ar išjungti centrinį dulkių siurblį. Standartiškai naudojamos 9 m. siurbimo žarnos, bet taip pat galima rinktis ir iš 7,5, 10,5, 12, 15 ar 18 m. ilgio siurbimo žarnos.

Centrinio dulkių siurblio vamzdynas ir montavimo komplektai.

IDV group kompanija parduoda aukštos kokybės PVC plastiko instaliacinį vamzdyną, kuris skirtas būtent centriniams dulkių siurbliams montuoti. Jie gaminami su antistatine danga, kad neliptų dulkės. Montuojant vamzdyną ir fasonines dalis jos tarpusavyje yra suklijuojamos specialiais PVC klijais. Kartu su vamzdynu turi būti pravedamas 2 gyslų laidas nuo siurbimo rozečių iki centrinio dulkių siurblio jo valdymui. Mūsų puslapyje rasite sukomplektuotas medžiagas 2 ar 3 siurbimo rozečių sistemoms montuoti.

Valymas su centriniu dulkių siurbliu

Vienas pagrindinių klausimų kuriuos užduoda žmonės, tai kaip iš tikrųjų vyksta valymas su centriniu dulkių siurbliu? Viena iš pagrindinių sistemos aspektų tai yra teisingai išdėstyti name siurbimo žarnos pajungimo taškus. Jiems parenkamos strategiškai patogiai išdėstytos vietos, kurias galima pasirinkti ir patiems. Kai naudojamas paprastas nešiojamas dulkiu siurblys, jam reikalingas elektros maitinimas kad veiktų, todėl jis jungiamas į el. tinklą ir siurbiant skirtingas patalpas reikia perjungti elektros kištuką, bei nešiotis patį siurblį, kuris dažniausiai visur kliūna. Su centriniu dulkių siurbliu, Jums tereikės perjungti siurbimo žarną nuo vienos siurbimo rozetes prie kitos, kad išsiurbti visą plotą. Kadangi siurblio įjungimo mygtukas yra sumontuotas ant siurbimo žarnos rankenos, tad Jums nereikės lankstytis norint išjungti ar įjungti siurblį, tereikia įkišti siurbimo žarną į sienoje esančią sumontuota siurbimo rozetę ir pradėti valymą. Vykstant siurbimui sistema automatiškai nuneša šiukšles ir teršalus per name sumontuotus ortakius iki centrinio dulkių siurblio esančios talpos ar filtravimo maišiuko.

Dažniausiai su centriniais dulkių siurbliais yra naudojama papildomu stacionarių siurbimo priedų, kurie palengvina kasdienybę prižiūrint švarą. Automatinis semtuvėlis sumontuotas sienoje ar virtuvės baldų cokolyje leidžia lengvai susiurbti sušluotus teršalus nuo grindų, kurie nunešami iki dulkių siurblio įmontuoto garaže ar rūsyje. Taip pat galima pasirinkti stacionarų siurbimo priedą WallyFlex ar Vroom kuris turi 4-7 m išsitempiančią žarną. Šis siurbimo priedas yra visada po ranka ir leidžia susiurbti teršalus, dulkes ar trupinius iš tų vietų, kur jų susikaupia dažniausiai. Kad tai atlikti nereikia atsinešti dulkių siurblio, tai atlieka name sumontuotas stacionarus centrinis dulkių siurblys. Naudojantis dulkių siurbliu jame kaupiasi siurbiamos dulkės ir teršalai, kurias reikalinga išvalyti ar pakeisti filtravimo maišiuką. Kadangi centriniai dulkių siurbliai gaminami su didelėmis talpomis, tad juose teršalai gali būti laikomi ilgesnį laiką, talpos valymas gali būti atliekamas kartą į pusę metų ar net rečiau.

 

Kodėl centrinis dulkių siurblys DrainVac yra geriau už nešiojamą dulkių siurblį?

Yra keletą priežasčių, kodėl mes primigtinai rekomenduojame pasirinkti DrainVac centrinę dulkių siurbimo sistemą. Jau keletą kartų buvo įrodyta, kad siurbti patalpas su centriniu dulkių siurbliu yra patogiau ir tai atliekama greičiau. Viskas ko reikia tai centrinio dulkių siurblio, išvedžiotos ortakių sistemos ir siurbimo priedų. Pagrindinis trukdis nešiojamo dulkių siurblio tai jo svoris, kuris apsunkina judėjimo laisvę siurbiant namus, be to yra galimybė užkliūti už elektros laido į jungto į maitinimo lizdą. Centrinio dulkių siurblio galia yra daug didesnė todėl išsiurbiama kokybiškiau ir greičiau, garantinis laikotarpis yra ilgesnis už nešiojamų dulkių siurblių, jų tarnavimo laikas paskaičiuotas 15 metų. Dėl didelės variklio galios centrinio dulkių siurblio sukuriamas vakuumas yra daug didesnis nei buitinio, nešiojamo dulkių siurblio, todėl siurbiant kilimus yra išsiurbiama iš gilumos nepaliekant nei dulkelės. Kadangi ši sistema yra išvedžiota ortakiais, tai siurbiamas oras, kuris keliauja ortakiais iki dulkių siurblio yra nufiltruojamas, o likusios ore dalelės yra išmetamos į lauką. Tad siurbiant patalpas su centriniu dulkių siurbliu yra pašalinama 99,9% patalpose esančiu alergenų, dulkių, teršalų, todėl šios sistemos yra rekomenduojamos tiems vartotojams, kurie serga įvairiomis alergijomis ar kvėpavimo takų ligomis.

Galima drąsiai teigti, kad valant namus su centriniu dulkių siurbliu yra sumažinama rizika sveikatai, o taip pat ir sutaupoma laiko. Naudojant įprastą nešiojama dulkių siurblį reikalinga atlikti daug pasiruošiamųjų darbų, o centrinėje dulkių siurbimo sistemoje tereikia įkišti siurbimo žarną į jai skirtą rozetė ir pradėti siurbimą. Siurbimo žarną galima laikyti sandėliuke, garaže, nenorint tampyti žarnos siūlome automatines paslepiamos žarnos sistemas Retra Fex ar Doc It.

Centriniai dulkių siurbliai taupo laiką ir pinigus, bei padidina nekilnojamojo turto vertę. Galiausiai naudojantis centrine dulkių siurbimo sistema sutaupysite laiko valant namus, o ilgas centrinio dulkių siurblio tarnavimo laikas, bei mažai reikalaujanti priežiūros sistema sumažina priežiūros išlaidas nuo pirmos sistemos naudojimosi dienos