Ciuziniai internetuŠiandien čiužinių pasirinkimas – itin platus: pradedant itin populiariais HR poliuretano čiužiniais, baigiant mažiau populiariais Technogel čiužiniais. Visgi, nepaisant visko, populiariausiais jau daugybę metų išlieka spyruokliniai čiužiniai. Tačiau, kaip čiužinį išsirinkti, kad miegas būtų kokybiškas, o čiužinys savo darbą atliktų ilgą laiką?

Pirmiausia, prieš renkantis čiužinį, reikia įvertinti savo miego įpročius ir apgalvoti, ko iš čiužinio tikitės. Taip pat svarbu apie tai pasikalbėti su antrąją puse (jei ant čiužinio miegosite ne vienas), nes čiužinys turi patenkinti abiejų miegančiųjų poreikius ir tikti abiejų įpročiams. Ypač dėl čiužinio medžiagos, nes čiužinio kietumas gali būti skirtingas skirtingoms čiužinio pusėms.

Čiužiniai internetu – visiškai įprastas pirkimo būdas, tačiau specialistai rekomenduoja pirmiausia nuvykti į čiužinių prekybos vietą, ten išsirinkti ir tik tada pirkti čiužinį internetu. Vis dėlto, čiužinys – itin asmeniškas sprendimas, todėl geriausia jį išbandyti realiai. Kaip tai padaryti?

  1. Atsigulkite ant nugaros, pakiškite delną po klubais, o kitu delnu braukite erdvę pečių link tarp čiužinio ir nugaros. Jei tai padaryti nesunku – čiužinys Jums per kietas.
  2. Jei norint apsiversti reikia pastangų – čiužinys Jums per minkštas.
  3. Jei gulint ant šono, tarp pilvo ir čiužinio yra tuščia erdvė – čiužinys Jums per kietas.
  4. Kai bandote atsigulti, atsikelti arba judėti ant čiužinio, jo kampai neturi pakilti, čiužinys negali kilnotis arba girgždėti.

Kai rasite abiems poroms nariams tinkamiausią čiužinį, tada galite jį nusipirkti internetu – taip tikrai galite sutaupyti.

Taigi, renkantis čiužinį svarbu apsišarvuoti kantrybe, nes nuo Jūsų pasirinkimo priklauso Jūsų poilsio kokybė, gera savijauta ir sveikata. O suklysti nesunku, nes čiužinių pasirinkimas – labai platus.