Visi žinome posakį, kad meilė trunka trejus metus. Daug kas tam gali paprieštarauti, tačiau nemažai yra su tuo ir sutinkančiu. Negana to, yra netgi linkusių sutrumpinti šį laiką. Kad ir kaip bebūtų, meilę visada galima atgaivinti, tereikia laiku pastebėti jos blėsimą ir imtis veiksmų. Šiame straipsnyje aptarsime kelias papras ir daug biudžeto nereikalaujančias priemones.

Apyrankės poroms

Nors galbūt tai ir skamba banaliai, tačiau bendros porų apyrankės gali sutvirtinti santykius. Svarbiausia – abiems poroje turėti bendrą kintamąjį, kuris, šiuo atveju, yra apyrankės. Juo labiau, kad apyrankių galima rasti pačių įvairiausių. Pavyzdžiui iš tigro akies akmens, kuris apsaugo nuo nužiūrėjimų. O kas gali blogiau, nei jūsų antros pusės nužiūrėjimas? Arba onikso akmuo, kuris garsėja netgi sao gydomosiomis savybėmis.

Filmai

Eikite į kino teatrą. Dvi valandas trunkantis būvimas šalia vienas kito netariant nė žodžio gali kaip reikiant jus suartinti. Juolab kad romantiniai filmai 2019-ais metais planuojami kepti vienas po kito, tad pasirinkti tikrai bus iš ko.