Kiekvieno svajonė yra graži ir balta šypsena. Šiandien ši svajonė yra pasiekiama kiekvienam, o ir būdų turėti baltesnius dantis yra ne vienas. Vis tik reikėtų atidžiai rinktis tiek specialistus, tiek balinimo priemones. O geriausia, prieš tai pasitarti su odontologu ir įsivertinti savo dantų būklę. Kai kuriais atvejais balinimas gali stipriai pakenkti dantims, pažeisti emalį, jeigu balinama nesilaikant rekomendacijų arba neaiškiais preparatais.

Šiuo metu galimi keli variantai – balinimas odontologijos klinikoje, balinimas specialiai balinimui naudojama lempa arba balinimas namuose, pasitelkiant balinimo kapas. Dantų balinimas dažnai neišvengiamas po ortodontinio gydymo (tiesinimo breketais) arba tiesiog norint turėti baltus dantis.

Prieš atliekant dantų balinimo procedūrą, būtina atlikti burnos higieną ir pašalinti susikaupusias apnašas. Tai padidina dantų balinimo efektyvumą bei bendrą burnos ertmės būklę. Svarbu žinoti, kad dantų balinimas gali būti atliekamas ne visiems to norintiems pacientams. Visa tai, kaip ir procedūros rezultatas, priklauso nuo danties emalio struktūros, bendros dantų būklės.
Norint greito ir efektyvaus rezultato, vertėtų rinktis balinimą odontologo kėdėje – čia jau maždaug po valandos galėsite džiaugtis baltesne šypsena. Tai ne tik efektyvu ir greita, bet ir saugu. Po balinimo procedūrų naudojami specialūs preparatai, mažinantys dantų jautrumą. Šie pojūčiai neretai gali trukti iki kelių dienų, kol visiškai išnyksta. Taip pat nereikėtų vartoti vyno ar kavos, rekomenduojama vengti žalingų įpročių – rūkymo.

Dantų balinimą kapomis specialistai siūlo atlikti saugiai ir nerekomenduoja to daryti, jeigu yra rimtesnių dantenų problemų ar ligų. Taip pat ir jauno amžiaus paaugliams ar vaikams. Jeigu žinote, kad esate alergiškas kažkuriai iš naudojamo produkto sudedamųjų medžiagų, balinimo procedūros reikėtų atsisakyti. Ir žinoma, būtinai laikytis visų pateikiamų rekomendacijų.