dantų implantai, graži šypsenaDėl tam tikrų prasirgtų ligų, dėl žmogaus amžiaus dantys silpsta, greičiau genda, o kartais būna, kad jų sutaisyti jau neįmanoma. Tuomet tenka juos rauti. Pašalinus dantis ar jiems iškritus žmogaus sąkandžiui kenksminga likti be dantų. Greitai deformuojasi žandikaulio forma, gali pakisti veido bruožai, o kur dar estetinio vaizdo nebuvimas, nepasitikėjimas savimi, atsisakymas bendrauti su žmonėmis.

 

Todėl praradus vieną dantį ar kelis reikia ieškoti galimybių juos atkurti. Naudojantis šiuolaikinėmis technologijų siūlomomis galimybėmis, geriausias būdas atkurti šypseną – dantų implantai.

 

Šiai dienai dantų implantai būna titaniniai arba porcelianiniai. Koks jums tiks labiausiai, konsultacijos metu su odontologu, parinks specialistas. Tai priklauso ir nuo finansinių galimybių bei specifinių žandikaulio ir žmogaus savybių.

 

Kai dantų implantai parinkti galima pradėti implantavimo procedūrą – implantas įsriegiamas prarasto danties ar dantų vietoje. Tuomet trunka kol implantas prigyja žmogaus žandikaulio kaule. Kaip greitai tai įvyksta priklauso nuo paciento organizmo savybių, kaip jis priima svetimkūnį. Dantų implantai prigijo? Tuomet procedūra tęsiama. Formuojamas danties vainikėlis, tiltas ar protezo plokštelė ir tvirtinamas ant implanto.

 

Nors tai ir nėra tikri dantys, po protezavimo savo naująją šypseną reikia prižiūrėti preciziškai. Prasta higiena, rūkymas gali kelti įvairias burnos ertmės ligas, o tai kenkia protezams. Todėl būtina juos prižiūrėti, kaip tikrus savo dantis, kas pusmetį atlikti dantų higieną.

 

Atkurti žmogaus dantys, plati šypsena, sugrąžina norą bendrauti su draugais ir būti socialiai aktyviu. Ir tai ne tik estetikos klausimas. Žmogus gali mėgautis maistu gerai jį sukramtydamas, kas apsaugo skrandį nuo negalavimų, kai maistas nėra gerai susmuklinamas, ir puikia sveikata, kai dėl kintančios žandikaulio formos gali prasidėti galvos skausmai. Dantų implantai ne pigi, bet investicija į save. Kiek kainuoja jūsų sveikata?