Lietuvoje yra daug talentingų, išsilavinusių bei protingų žmonių, kurie neturi darbo. O darbo jie neturi dėl to, kad nemoka parodyti, pateikti darbdaviui savęs, išpopuliarinti savo darbo skelbimai. Talentą galima turėti betkuriam darbui nuo indų plovėjo iki programuotojo ar indžinieriaus. Deja, dažnai į darbą priimami mažiau kvalifikuoti bei ne tokie geri darbui žmonės, o ne didžiąją dalį savo gyvenimo mokymuisi skyrę žmonės. Internete viskas priklauso nuo to, kaip parodai save ir įtikini, kad esi tas, kurio reikia darbdaviui.

Darbo skelbimai

Dabar tikriausiai galvojate, kad norint parodyti save svarbiausias yra CV. Tikrai ne. CV yra tik maža dalis to, ką galima patobulinti taip, kad darbo ieškojimas būtų efektyvesnis.

Dėkite savo asmenybės aprašymus į visus darbo skelbimų puslapius. Taip bus didesnė tikimybė, kad jus pastebės potencialus darbdavys.

Užsiregistruokite darbo biržoje. Didžioji dalis darboviečių darbuotojų paieškas pradeda kaip tik ten.

Ieškokite patrauklių darbo pasiūlymų. Siūlykite save visiems, kas ieško jūsų profesijos darbuotojo. Nesustokite ir nepasiduokite. Pagrindinis faktorius turi būti tai, kad apie jus sužinotų kaip galima daugiau darbdavių.

Motyvuokite darbdavį savo laišku. Pasirūpinkite, kad laiško skaitymas būtų įdomus, nevarginantis bei įtraukiantis arba jaudinantis. Taip padidės tikimybė, kad darbdavys išsirinks jus, o ne kitą darbo ieškantį žmogų.

Lietuvoje yra daugybė darbo skelbimų puslapių, kuriuose galima patalpinti savo darbo skelbimą. Efektyvumas ateis su laiku bei pastangomis.