durex elite nauja pakuotė

Durex Elite sargiai – kitokio dizaino nei visada

durex elite nauja pakuotė

Durex prezervatyvai, galime drąsiai sakyti, yra patys populiariausi visame pasaulyje. Nors šiuo metu gamintojų yra labai daug, tačiau Durex – saugumo ir tuo pačiu malonumo sinonimas. Norime konkrečiai aptarti sargių durex elite išvaizdą, kadangi tai yra vienas populiariausių variantų. Jie keičia savo išvaizdą, tad susipažinti su pokyčiais, kad nenustebtumėte kai juos gausite – verta.

Durex Elite – vieni perkamiausių sargių

Atliktas tyrimas rodo, kad Durex Elite sargiai Lietuvoje sudaro net 10 procentų visos prezervatyvų rinkos. Žinoma, galbūt tai nėra labai tikslu, kadangi sargiai perkami ir iš kitų šalių, tačiau prekybininkai teigia, kad šie prezervatyvai tikrai perkami labai aktyviai, lyginant su kitais rinkoje esamais variantais.

Tiesa, toli gražu ne visose šalyje Durex Elite yra pristatomi taip pat. Įdomu tai, kad Ispanijoje, Portugalijoje, kitose šalyse, kur ispanų kalba yra valstybinė ir pagrindinė, šie sargiai yra vadinami kaip Durex Sensitivo Suave. Tai yra lygiai tie patys Durex Elite. Kitose šalyse galima rasti ir dar kitokių pavadinimų, nors sargiai – identiški. Tai tik įrodo, kad fiksuoti mėgstamiausių prezervatyvų statistiką – sunku, kadangi pavadinimai kinta priklausomai nuo šalies, kurie parduodami.

durex elite išvaizda

O Lietuvoje mes juos žinome kaip Durex Elite.

Durex Elite charakteristikos

Ką reikia žinoti apie šiuos sargius?

  1. Jie yra parduodami komplektais po 3 vnt., 10 vnt., 12 vnt. ar 24 vnt. pakuotėse.
  2. Galima pirkti internetu arba galite įsigyti ir fizinėse prekybos vietose.
  3. Durex Elite – labai gera apsauga, kuri siekia iki 99.98 proc.
  4. Papildomai lubrikuotas, kad slydimas būtų geresnis.
  5. Nuo seno šie sargiai yra atpažįstami dėl savo unikalaus dizaino: rausvos arba melsvos spalvos dėžutės. Kartais, kai kuriose šalyse, jos taip pat būna dekoruotos plunksnos.

Visgi, šiuo metu, tiksliau nuo 2020-ųjų metų, Durex Elite sargius galite įsigyti visiškai kitokiose dėžutėse. Kad nepasimestumėte ir įsigytumėte tikrai tuos, kuriuos reikia – nurodysime atsinaujinusi dizainą.

Durex Elite prezervatyvai – naujame įpakavime

Pirmiausia reikia suprasti, kad pakito tik dizainas, tačiau šis sargis yra lygiai toks pat, kaip ir daugelį metų. 100 procentų toks pat, kadangi puikią apsaugą suteikti galintis sargis – visiškai nebuvo koreguotas, nei jo sudėtis, nei medžiagų santykiai.

durex elite sena nauja pakuotė

Nuo šiol Durex Elite bus galima įsigyti ryškiai raudonos spalvos pakuotėje, kuri yra blizgi, tad tuo pačiu ir aistringa. Pačio pakavimo viduriuke – ryškus žodis Durex, kuris tikrai Jums neleis suklysti, kad naudojate to gamintojo sargius, kuriuos norisi. Ant dėžutės spalvos ne tokios ryškios, kaip kad ant kiekvieno sargio, tačiau pačią dėžutę puošia minėta plunksna, kuri vis dar akcentuoja, kad šie dargiai yra švelnūs ir labai malonūs.

Gamintojas Durex informuoja, kad greitu metu keis ir kitų sargių dėžučių dizainą, tad nenustebkite ir sekite informaciją.

Parengta pagal prezervatyvai.net informaciją.