Jei reikėtų įvardinti drabužį, kuris yra labai populiarus, noriai vilkimas ir jaunų, ir vyresnių žmonių; tokį, kurį mėgsta ir studentai, ir verslininkai, tokį, kuriuo vilkint galima ir į darbą keliauti, ir pramogauti; tokį kuris ypač populiarus įvairiuose pasaulio kampeliuose, tai, neabejotinai būtų džinsai. Tačiau bene įdomiausia yra tai, kad galime sutikti įdomų paradoksą: nors džinsai yra labai populiarūs, daugybė žmonių visame pasaulyje nežino, kaip juos tinkamai prižiūrėti. Būtent todėl, džinsai yra prižiūrimi remiantis klaidingais įsitikinimais, o tai turi įtakos jų tarnavimui laiko, išvaizdai. O,  kaip džinsus prižiūrite jūs? Pats metas pasitikrinti, ar darote tai teisingai?Džinsai

Daugelį drabužių galima valyti cheminiu būdu. Tačiau verta atminti, kad džinsai tikrai nėra vienas iš tų gaminių, priešingai, cheminis valymas džinsams gali labai pakenkti. Jei norite, kad džinsai išsiskalbtų kokybiškai, užmerkite juos šiltame vandenyje ir palikite 2 valandoms. Jų skalbimui naudokite tik tokius miltelius, kuriuose nėra balinamųjų medžiagų. Jei skalbsite juodus arba spalvotus džinsus, tai į vandenį įpilkite truputį maistinio acto – spalvos bus ryškesnės. Norite, kad jūsų mėgstami džinsai tarnautų ilgai? Prieš skalbimą išverskite juos į blogąją pusę. Neišsigąskite, jei skalbiant džinsus pirmą kartą, vanduo nusidažo tamsiai – tai dėl perteklinių dažų. Jokiu būdu nedžiovinkite išskalbtų džinsų saulėje – tai paskatins jų blukimą. Kalbant apie tai, kaip prižiūrėti džinsus, svarbu paneigti ir vieną plačiau paplitusią klaidingą nuomonę: daugelis žmonių galvoja, kad džinsuose esančios dėmės išsiskalbs efektyviau, jei prieš skalbimą drabužis bus šaldomas. Tačiau, pasirodo, jog šis įsitikinimas yra labiau klaidingas nei teisingas.

Taigi, kaip matyti, džinsų priežiūros taisyklių nėra  daug, tačiau jų laikantis galima užtikrinti keletą svarbių dalykų, visų pirma, džinsai atrodys nepriekaištingai, visų antra, garantuosite ilgesnį jų tarnavimo laiką. Ne paslaptis, kad būtent džinsai daugumai žmonių tampa vienu mylimiausių bei svarbiausių drabužių, tačiau tik nedaugelis iš jų supranta, kad tai, ar džinsai ilgai tarnaus, priklauso tik nuo jų pačių elgesio. Prižiūrėkite įsigytus džinsus tinkamai ir maloniai nustebsite, kaip ilgai jie gali tarnauti.