ekstremalios dovanosKada ekstremalios dovanos – geriausios? Tikriausiai tada, kai su jomis galima pradžiuginti draugus, priversti juos pasijausti ypatingais, laimingais ir tikrai gerai pasveikintais. Ką daryti, kad su šiomis dovanomis jums pavyktų pasiekti savo tikslo? Tikriausiai reikia pasistengti surasti tai, kas jūsų draugui patinka labiausiai, nes ne visos dovanos vienodai patiks kiekvienam žmogui, net jeigu jam patinka ekstremalios pramogos. Kaip išsiaiškinti, kokias dovanas geriau dovanoti? Štai nedidelis vadovas, kuris, tikėtina, padės lengviau nuspėti, kas gali geriausiai tikti padovanoti.

Fizinis aktyvumas

Pirmiausia verta pažymėti, kad ekstremalios dovanos yra dažnai susijusios su žmogaus fizine veikla. Kai asmuo yra fiziškai aktyvus, tada ir įvairūs ekstremalūs išbandymai jam gali būti tikrai malonūs. Tačiau, jeigu žmogus nelabai mėgsta sportuoti, neturi laiko užsiimti visokiais judesiais, tai gal ir ekstremalios dovanos nenustebins jo taip labai? Galbūt dovanos, kurias jis nori gauti, yra visiškai priešingos ekstremalioms? Gal tai nėščia moteris, kuri stengiasi išlikti rami ir mažiau judėti dėl sunkių nėštumo požymių. O gal apkūnus asmuo, kuris sportuoja tik tada, kai tam tikrai pasiryžta, ir tai jam asocijuojasi su jo paties valios sprendimais, ryžtu ir, žinoma, šiokia tokia auka. O gal tai kažkoks žmogus, kuriam yra sutrikusi širdies sveikata, todėl ekstremalios dovanos Siauliuose ar bet kurioje kitoje vietoje jam būtų šiek tiek rizikingos sveikatai? Mes negalime tiksliai pasakyti, kol nepasistengiame pažinti žmogaus. Todėl turėkite omenyje: ekstremalios dovanos Vilniuje ar bet kur kitur bus tinkamas pasirinkimas ne kiekvienam. Kažkam tai tiks ir patiks, kažkam reikės kažko ramesnio. Tad visada pasistenkite išsiaiškinti ir sužinoti, kas ir kaip turi būti.

Ankstesnė patirtis

Požymis, kad žmogui patinka tokie ekstremalūs užsiėmimai, yra toks, kad  asmuo jau yra turėjęs tokios patirties. Tarkime, suolis parasiutu jau nebūtų naujiena kažkokiam žmogui. Jeigu taip? Galbūt ir verta tai dovanoti. Arba, žinote, kad kartais žmogus plaukia baidarėmis ar panašiais vandens transportais ir mėgaujasi upių labirintais. Jeigu matote, kad žmogus iš esmės yra linkęs į ekstremalias pramogas ir sportą, galite bandyti jam kažką tokio padovanoti. Nebūtinai bus taip, kad jūs padovanosite jam tą, ką jis jau šimtus kartų bandė, ir jis džiaugsis. Gal žmogus ir taip kiekvieną savaitgalį važinėja kartingais, tuomet gavę kuponą dar kartą papramogauti tokiu būdu, jis tiesiog atsidurs savo kasdienybėje, o ne kažkur, kur iš tiesų gautų naujų ir puikių emocijų. Taigi, verčiau dovanokite kažką kito, kad žmogus galėtų išbandyti, tarkime, alpinizmą, ar kažką panašaus.

Atsargiai paklauskite

Dar viena strategija, kuri gali jums padėti išsiaiškinti, kokios ekstremalios dovanos vyrams ir moterims gali patikti labiausiai – tiesiog jų paklausti. Klausimas visada visiems suteikia gerą galimybę išsiaiškinti. Žinoma, jūsų klausimas neturi skambėti „kokios ekstremalios dovanos Kaune norėtum“. Būkite subtilūs. Įmanoma pasidomėti, paklausti, tačiau neišduoti savo tikrųjų kėslų – dovanoti dovanas. Klauskite kitaip: pasidomėkite, galbūt žmogus nori  šokti parašiutu, paklauskite, ar jam nebaisu tokie dalykai, ar jis kada nors ketina išbandyti pasivažinėjimą kartingu arba, ar jam patiktų paplaukioti baidare. Tiesiog įprastu būdu aiškinkitės kito pomėgius, ir taip jūs sužinosite, kas jam iš tiesų patinka, ir, ką padovanoję, liksite teisingai pasielgę. Tai visada padeda tiek tiems, kurie dovanoja, tiek tiems, kurie turi gauti dovanų. Tik nebijokite aiškiai išsakyti savo požiūrio, tai visada naudinga.