fotoaparatai

fotoaparatai

Jeigu jus sudomino fotoaparatai, tai tikriausiai turite kažkokį ryšį su jais. Tikriausiai mokate kažką su jais įdomaus padaryti, o gal tiesiog patys pagaliau svajojate išmokti naudotis ir fotografuoti. Štai šiek tiek informacijos, apie tai, kuo jie skiriasi, ir ką daro skirtingi fotoaparatai pigiau ar brangiau nupirkti.

Zenitas

Tie, kas nori išmokti fotografuoti, dažnai nori tai daryti ne iš turistinių paskatų, o todėl, kad tiesiog jaučia poreikį pagaliau kažką gero nuveikti savo gyvenime. Tiksliau, norisi nuotraukose matyti kažkokią dvasią, jausmingumą. Būtent tokios nuotraukos jums ir pavyks, jeigu jūsų naudojama technika kaip tik ir bus Zenito fotoaparatai. Jie žinoma yra labai seni, kartais sakomi, kad vintažiniai. Tai – juostiniai fotoaparatai, pigiau turbūt kainuojantys ten, kur jų pardavinėjama daugiau. Dažnai jų ir pirkti nereikia, nes galima atrasti juos, pasirausus gerai kažkur ant trečio aukšto palėpėje ar panašioje vietoje. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, žinoma, kad fotoaparatai gali būti ir ne tik tokie seni ir nostalgiški, o ir visiškai nauji, tik tada jų efektai yra išgaunami kitokie.

Dažnai ant skaitmeninių foto aparatų būna tokie režimai – galima padaryti taip, kad jie fotografuotų taip, tarsi būtų labai seni zenitai. Tačiau žinoma tikrasis efektas bus išgaunamas tik su originaliu foto aparatu. Tada didelis malonumas bus – ir juostelių ryškinimas. Paprastai tokie fotoaparatai labiausiai patinka tikriems fotografams, kurie tiesiog bet kokia kaina stengiasi sukurti kažką gražaus, įstabaus.

Smena

Tai tokia fotografavimo technika, kai fotoaparatai Canon ar bet kokie kiti tą patį kadrą daro kelis kartus. Kas iš to gaunama? Ogi tai, kad turime dvigubą nuotrauką – dvigubą vaizdą. Su tokiu galime išgauti įvairių skirtingų meninių efektų ir žinoma jaustis tikrai smagiai, kad tokia plati improvizacijų galimybė. Tačiau tik tada, jeigu iš tiesų žinome, kaip tokia technika turi būti naudojama.

Labai įdomiai galima sukelti ir sudėti du skirtingus fonu. Tarkime, jūs galite daryti taip, kad puikiai atrodytų ir jūsų portretas, ir koks nors peizažas. Sudėkite tai vieną ant kito, ir turėsite tikrai labai keistą efektą. Kartais net ir fotoaparatai Nikon gali būti tam tinkami.

Skaitmeninis

Įprasti skaitmeniniai  fotoaparatai Sony ar bet kokie kiti visuomet turi labai daug skirtingų funkcijų. Kai kuriems jiems galima pirkti ir įvairius skirtingus objektyvus, kurie gali padėti pasiekti tai, kad vaizdas čia būtų iš tiesų labai gražus. Tačiau jūs taip pat turite tai prisiminti, kad visada reikia jausti ir tai, kada tampi fotografijos grafomanu. Šiais laikais, kai fotoaparatai akcija labai pigiai parduodami, visiškai nesunku greitai tapti tuo, kuris fotografuoja tiesiog kiekvieną bet kokį vaizdą ir teigia to fotografavimo bei vaizdo gražumą.

Tad visada svarbu, kad būtų daroma ir atranka, ir sąmoningai renkamasi, kokia technika turėtų būti naudojama. Tarkime tada, kai fotografuojate su išlaikymu, galite daug nuveikti ir padaryti. Galite net neabejoti, kad su juo kur kas geriau pavyks nuotraukos, kurios naktį fotografuojamos mieste. Taip pat ir tokios, kurias bandysite padaryti norėdami gauti keistą vaiduoklišką efektą. Jeigu jūsų fotoaparatai Samsung gali turėti kokius nors įdomius papildomus antgalius, tai yra, objektyvus, būtinai juos naudokite. Skirtingi objektyvai padės skirtingai išnaudoti galimybes. Gali būti, kad jūs tiesiog padarysite puikų vaizdą ir su paprastu niekuo neypatingu objektyvu, o galbūt pamatysite, kad tai gali būti ir reikalingas labai pritraukiantis objektyvas.