Lempa geliniam lakavimuiJoks gelinis lakas neišdžius be UV arba UV LED lempos pagalbos. Tai yra profesionali priemonė, kuri leidžia savo nagus prižiūrėti ypatingai gerai ir mėgautis sveikais, gražiais ir nuostabiais nagais. Kaip išsirinkti geriausią lempą?

Pradėti nereikėtų nuo pačių brangiausių variantų. Standartinės UV lempos puikiai tiks, jeigu norite išbandyti arba ieškote paprasto būdo prižiūrėti ir pasidaryti gelinius nagus. Tokiose lempose dažniausiai montuojamos 9W galingumo lemputės, jas, kas tam tikras laikas, reikia keisti naujomis, nes lemputės dėvisi ir vėliau nebeatlieka savo darbo. Tokia lempa savo darbą tikrai atliks ir tą padarys nebrangiai.

Modernesnė ir pažangesnėLED UV lempa pasižymi ne tik didesne galia, bet ir tausoja elektrą bei nedaro tokios neigiamos įtakos žmogui. Dviguba UV ir LED technologija turėtų būti jūsų siekiamybė, jeigu jau nusprendėte rinktis tokio tipo lempą, nes būtent ji geriausiai tinka geliniamslakams ir priauginimo geliams.

Taigi, jeigu lempa geliniam lakavimui reikalinga tik namų aplinkoje, pakaks ir paprasto UV modelio, bet, jeigu į šią procedūrą žiūrite itin rimtai ar tuo užsiimate kaip verslu, UV+LED lempa turėtų būti jūsų pasirinkimas.

Tokia lempa tarnauja labai įvairiai. Paprastų UV lempų geliniam lakavimui lemputes rekomenduojama keisti kas 80-120 darbo valandų, tačiau skirtumą pastebėsite pačios ir pajausite kada keitimą atlikti reikėtų. Nors LED lempos ir yra brangesnės, jų darbo laikas pranoksta konkurentes net keletą šimtų kartų, todėl tikėtina, kad jų nereikės keisti niekada.

Į lempą įmontuotas ventiliatorius, judesio detektorius ar laikmatis leis sutaupyti elektros išlaidų, paspartinti ir sureguliuoti džiūvimo bei paruošimo procesą.