Gelis nagamsNorėdamos pačio pasidaryti gelinį nagų priauginimą arba gelinį lakavimą turėsite įsigyti tam tikrų priemonių. Jų ieškoti pavieniui arba bandyti jas įsigyti geromis kainomis gali tapti varginančiu procesu, todėl geriausia išeiti tokiu atveju tampa gelinių nagų rinkinys.

Jų būna įvairiausių tipų, komplektacijų ir kainų. Profesionalūs rinkiniai dažniausiai susideda iš gausesnio produktų kiekio, bei pačios priemonės atitinka aukščiausius standartus, todėl kainos būna aukštesnės. Rinkinukuose mėgėjams tikriausiai rasite kiek mažesnį asortimentą paprastesnių produktų, tačiau jų tikrai pakaks kokybiškam nagų priauginimui ar priežiūrai.

Rasti tinkamą rinkinį gali būti sunku, tačiau skaitydamos aprašymus bei besidomėdamos atsiliepimais – neprašausite. Prasti produktai išvis nepasiekia parduotuvės lentynų ar interneto puslapių, todėl jums tereikia rasti produkto tipą ir gelinių nagų rinkinį, kuris tiks būtent jums. Vertėtų pagalvoti ir apie rinkinį su lempa, kadangi toks pasirinkimas sutaupytų daug brangaus laiko, nes išvengtumėte lempos paieškų, o kartu parduodami produktai dažniausiai siūlomi už geresnę kainą nei pavienės gelinių nagų priežiūros prekės.

Gelis nagams gali būti įvairių spalvų, be gelio į rinkinį įeina dildžių ir kitų priežiūros priemonių sudedamųjų dalių, kurios turėtų padėti apsispręsti, kokį gi rinkinį vertėtų rinktis. Kainos ir kokybės santykis turėtų būti pirmasis prioritetas, o rinktis brangiausią variantą nėra būtina, jeigu procedūrų nesidarote dažnai arba jomis nelepinate savo draugių ar klienčių.

Galų gale labai puiki pagalba bet kokiu atveju yra tiesiog klausti parduotuvės konsultantų. Elektroninėje parduotuvėje būna nurodyti kontaktai, kuriais galima susisiekti, o realioje parduotuvėje rasite profesionalų konsultantą, kuris vietoje atsakys į rūpimus klausimus.