liemeneles internetuDailios krūtys yra tikras moteriškumo simbolis. Kad ir kokia krūtų forma, dydžiu jus apdovanojo gamta, būtina pasirūpinti tinkamais apatiniais drabužiais. Šiuolaikiškos ir laiką taupančios damos šiandien mielai renkasi liemeneles internetu. Toks sprendimas turi ir daugiau privalumų. Tačiau prieš keliaujant į internetinę parduotuvę verta žinoti, kas jums tinka labiausiai.

Patikimiausi pasirinkimo kriterijai

Planuojate papildyti spintą nauja liemenėle? Pirmiausia derėtų įvertinti reikiamos apatinio drabužėlio:

  • dydį;
  • formą;
  • paskirtį.

Nors dažnai atrodo, kad savo krūtų dydį moterys žino puikiai, tai yra viena painiausių atrankos proceso dalių. Specialistai rekomenduoja krūtinės dydžiui skirti pakankamai dėmesio. Krūtų formai ir dydžiui įtakos turi amžius, fizinis aktyvumas, gimdymai, sveikatos būklė ir kiti veiksniai.

Kiekvienoje šalyje liemeneles dydziai nurodomi skirtingai. Pavyzdžiui, jei perkate drabužėlį, gamintą Didžiojoje Britanijoje ar Vokietijoje, ant jo galite aptikti įprastą aprangos dydžio žymėjimą, pvz., 8, 10 arba 36, 38. Europoje paprastai naudojamas skaičiaus ir raidės derinys. Susigaudyti padeda specialios dydžių lentelės.

Renkantis liemenėlę svarbu įvertinti jos ir krūtų formą. Pavyzdžiui, pilnumo ir apimties krūtinei puikiai suteikia pakietintos (ypatingai – apatinėje dalyje), krūtis pakeliančios liemenėlės. Jei jūsų krūtinė didelė, verta įsigyti sportinio tipo liemenėlę, apatinį drabužį platesnėmis petnešėlėmis ir juosta po krūtine.

Ieškodamos patrauklaus ir tinkančio varianto, įvertinkite papildomas apatinių drabužių funkcijas. Juk liemenėlė gali būti skirta patogiam sportavimui, figūros formavimui ar saldžioms mylimojo vilionėms. Apatinis drabužis gali būti nestandartinio modelio, dekoruotas, siūtas iš skirtingų medžiagų. Pavyzdžiui, jei ruošiatės vilkėti ypatingą drabužį, verta rinktis liemeneles be petneseliu ar su skaidria, krūtis prilaikančia juosta.

Elektroninių parduotuvių privalumai

Įsigyti liemenėlę internete verta dėl kelių priežasčių. Viena jų yra patogumas ir konfidencialumas. Jei besirinkdamos apatinius drabužius šalia kitų pirkėjų jaučiatės nejaukiai, elektroninė erdvė yra puiki alternatyva. Be to, reikiamą liemenėlę internete rasti galite gerokai greičiau. Patogi paieškos sistema ir gausūs katalogai padeda išsirinkti idealų drabužį be jokio vargo. Jei dėl dėmesį patraukusios liemenėlės apniko dvejonės, visuomet galite kreiptis į elektroninės parduotuvės konsultantę.

Jei ieškote išskirtinio apatinio drabužio, internetinė prekybos vieta taip pat šaunus pasirinkimas. Naudodamos paieškos sistemą, galite itin greitai rasti visas liemeneles atvira nugara ar skaidriomis petnešėlėmis. Elektroninių parduotuvių pasiūla pradžiugins ir tuomet, jei didžiuojatės ypač didele krūtine. Tam, kad pamatytumėte visas jums tinkančias liemenėles, tereikia interneto prieigos. Taigi, apsipirkti galite ten, kur jums patogiausia.

Dar vienas privalumas, viliojantis įsigyti liemenėlę internete, yra kaina. Paprastai kainą lemia ne tik gamintojo žinomumas, kokybė, naujumas, bet ir papildomos pardavėjų išlaidos. Elektroninių prekybos vietų savininkams nereikia sukti galvos dėl vitrinų, komunalinių, nuomos ar kitokių mokesčių. Todėl svajonių liemenėlę galite įsigyti pigiau. Žinoma, sutaupyti padeda ir gausios akcijos, nuolaidos.

Kaip žinoti, ar pasirinkote geriausią?

Vienas patikimiausių būdų sužinoti, ar liemenėlė jums tinka, yra matavimas. Tinkamo dydžio ir formos liemenėlės puikiai priglunda ir patikimai prilaiko krūtis tiek stovint ramiai, tiek kilnojant, į šonus tiesiant rankas. Kito varianto reikėtų paieškoti tuomet, jei:

  • Nusisegusios liemenėlę pastebėjote spaudimo, trynimo žymes.
  • Apatinis drabužis kyla į viršų, jo petnešėlės – smunka.
  • Net pasirinkus liemeneles apkunioms, krūtys veržiasi per šonus ar kaušelių viršų.
  • Drabužio centras nesiliečia prie krūtinės ląstos.

Jei įsigyta liemenėlė jums netinka, nesijaudinkite: patikimoje elektroninėje parduotuvėje galite ją pakeisti kitu, tinkamo dydžio ir formos drabužėliu. Daili, patraukli ir sveika krūtinė – tai bendras gamtos ir moters sumanumo rezultatas. Puikiai parinktos liemeneles internetu padeda jums šį tikslą įgyvendinti patogiai, lengvai ir nebrangiai.