Kad rankos būtų gražios, jomis būtina rūpintis kiekvieną dieną, po paprastų kasdieninių odos priežiūros procedūrų oda taps švelni, lygi, o nagai stiprūs. Jeigu rankų oda išsausėjo, ją atgaivinti galima agurkų kauke, po to patepti riebiu maitinamuoju kremu ar glicerinu. Išsausėjusias rankas gali atgaivinti, grietinėlė, grietinė ar medus. Nakčiai ant išteptų rankų užmauti medvilnines pirštines, ryte  jūsų rankos bus švelnios ir ne šiurkščios.

Kas gali tapti nesveikų nagų priežastimi?

Nesveikų nagų priežastimi gali būti riebiųjų rūgščių trūkumas. Suvartokite po vieną arbatinį šaukštelį sveikatai naudingų riebalų, pvz., sėmenų, alyvuogių ar kt. ir jūsų nagai sutvirtės, ims blizgėti. Nagams poveikį gali turėti ir nedidelis maistinių medžiagų, vitaminų trūkumas, jeigu jūsų oda po nagais patamsėjo, nagai pasidarė trapūs, gali būti trūkumas geležies, todėl reikalingas kraujo tyrimas, nagams yra svarbus vitaminas B ir biotinas, jie padeda rankoms ir nagams geriau pasisavinti deguonį, geležį ir kitas maistines medžiagas.

Kas labiausiai kenkia rankoms?

Saugokite rankas nuo vandens ir valomųjų skysčių, nes įmerkus į vandenį, nagai  tampa minkšti, o vėliau išsausėja ir ima trupėti, lūžti. Nagams labai kenkia nagų lako valikliai, kuriame yra acetono. Vėjas, saulė ir dirvožemis taip pat kenkia rankoms ir nagams, vėjo išsausintos rankos gali prarasti elastingumą, nuo saulės atsirasti pigmentinių dėmelių. Dirbdami darže būtina užsimaukite pirštines. Saulėje ultravioletiniai spinduliai labai lengvai sunaikina vitaminą C, todėl savo organizmą papildykite vitaminu C ir vitaminu E- jis padeda drėkinti rankų odą.

Kam naudojamos parafino vonelės?

Parafino vonelės naudojamos rankoms, kojoms, taip pat ši procedūra  rekomenduojama atlikti sergantiems artritu, riešo raumenų patempimu, bloga kraujo cirkuliacija. Procedūros metu, šilumos pagalba yra atveriamos odos poros ir veikliosios medžiagos skverbiasi į giliuosius  rankų ar kojų odos  sluoksnius, maitindamos, drėkindamos, sukurdamos natūralią kojų bei rankų odos apsaugą nuo saulės spindulių. Po procedūrų rankų ir kojų oda tampa minkšta ir sveika.