Vaistas nuo finansinių ligų

Greita paskola

Greita paskola

Kaip liga, taip ir finansiniai sunkumai dažnai užklumpa visiškai netikėtai, tarsi iš pasalų. Su liga padeda susidoroti vaistai, o su piniginėmis bėdomis – greita paskola. Skirtingai nuo vaistų, šis sprendimas veikia iš karto ir čia pat. Viskas ko reikia – atitikti minimalius kredito bendrovių reikalavimus ir užpildyti prašymą.

Kas tai ir kodėl tai verta dėmesio?

Paskola yra vadinama pinigų suma, paskolinama fiziniam asmeniui ar organizacijai tam tikram, iš anksto numatytam laiko tarpui. Greita ji vadinama dėl to, kad ją gauti galima ypatingai greitai. Kai kur net gi sakoma, kad užtenka vos penkiolikos minučių, kad besiskolinančio asmens banko sąskaita pasipildytų pageidaujama suma. Skolintis iš kredito bendrovių yra lengviau nei iš bankų. Norint gauti paskolą iš pastarųjų, gali tekti palaukti. Kredito bendrovės savo ruožtu taiko daug įvairių nuolaidų, pavyzdžiui, jų suteikiama greita paskola be uzstato praverčia įklimpusiems į rimtus finansinius rūpesčius, kai pinigų reikia čia ir dabar. Kai kur suteikiama ir greita paskola be palukanu. Tai vadinama nemokamu greituoju kreditu. Šio tipo kreditas dažniausiai suteikiamas naujiems bendrovių klientams. Tai savotiška paskata toliau bendradarbiauti. Tiesa, už lojalumą taip pat yra atsilyginama patraukliais pasiūlymais, kurių dėka galima pasiskolinti itin palankiomis sąlygomis. Būtent dėl šios priežasties yra verta pasistengti neprarasti kredito bendrovės, kurios paslaugomis naudojatės, pasitikėjimo ir gautą paskola grąžinti laiku.

Kreditas ir jo grąžinimas

Greita paskola turėtų būti teisingai suprantama kaip palyginus nedidelė pinigų suma. Skirtingai nuo paskolų, suteikiamų bankuose, kreditai yra skirti mažesniems pirkiniams ar iš anksto nenumatytoms išlaidoms padengti. Vis dėlto, greita paskola iki 20000 litų yra realu. Bendrovė, skolinanti jums šią sumą, veikiausiai tikėsis ją atgauti per laikotarpį iki 36 mėnesių. Tai nėra taisyklė, tačiau realistiškiausia prognozė. Štai paskola 10000 litų gali būti grąžinta ir per 24 mėnesius. Kad ir kaip būtų, išmintingiausia rinktis tokį grąžinimo laikotarpį, kuris būtų „patogiausias“ jūsų biudžetui. Juk nenorėtumėte dar nespėję išmokėti ankstesnio kredito, vėl subankrutuoti ir pritrūkti pinigų. Ypač, kai vėlavimas grąžinti gali būti apmokestintas. Atminkite, kad greita paskola be isipareigojimu neegzistuoja. Norint pasiskolinti, neišvengiama sutartis, įpareigojanti grąžinti pinigus laiku. Tai sandoris tarp jūsų ir kredito bendrovės.

Sąlygos ir reikalavimai

Greitos paskolos kredito bendrovių savo klientams yra suteikiamos tada, kai šie atitinka tam tikrus reikalavimus. Pavyzdžiui, jei pasiskolinti nori nuolatinės darbovietės neturintis žmogus, jam to padaryti greičiausiais nepavyks. Greita paskola sms ar internetu yra suteikiama tada, kai potencialus jos gavėjas pateikia duomenis apie savo darbo vietą. Tai užtikrina, kad jis gauna mėnesines pajamas, kurios leis jam grąžinti tai, ką pasiskolino. Greita paskola taip pat nesuteikiama nepilnamečiams asmenims arba ne Lietuvos Respublikos piliečiams. Svarbu ir tai, kad besiskolinantis būtų praeities įsiskolinimų neturintis asmuo. Visa informacija apie skolininkus yra skelbiama viešai, tad atsakomybės už „praeities klaidas“ išvengti nepavyks. Jei potencialus kredito bendrovės klientas atitinka visus išvardintus reikalavimas, operacija paskolai gauti tampa tikrai greita. Viskas, ko reikia, yra užsiregistruoti ir užpildyti nesudėtingą paraišką. Neilgai trukus norima pasiskolinti pinigų suma bus pervesta į jūsų asmeninę banko sąskaitą. Reikėtų atminti, kad greita paskola grynais neišduodama. Pinigus pirmiausiai išvysite savo banko sąskaitoje. Greita paskola yra kreditas, kurį gauti labai lengva. Tai, be kita ko, neužima daug laiko ir yra pravartu užimtiems žmonėms, negalintiems gaišti ilgose bankų eilėse.