Greitasis kreditas: paprasčiausias finansinių problemų sprendimas

Greita paskola

Greita paskola

Kartais nuo netikėtai iškilusių finansinių rūpesčių gali išgelbėti tik greita paskola. Kreditų paslauga sparčiai populiarėja. Kodėl? Kas yra greitoji paskola ir kuo ji skiriasi nuo tos, kuri išduodama banke? Kokie yra šio skolinimosi būdo privalumai?

Kreditas iš paskolų bendrovės

Greita paskola, arba greitasis kreditas, yra pinigų suma, suteikiama kredito bendrovių. Tam, kad pasiskolintumėte, jums nereikės eiti į banką, pildyti daugybės sudėtingų dokumentų, bendrauti su banko darbuotojais. Štai, greita paskola internetu leidžia pasiskolinti ypač greitai ir, svarbiausia, anonimiškai. Jums neprireiks skambinti draugui ar belstis į kaimyno duris. Paskolų bendrovės skolina tiems žmonėms, kurie atitinka keliamus minimalius reikalavimus. Šiame bendradarbiavime nėra subjektyvumo ar bet kokių emocijų, kurios neišvengiamos skolinantis iš pažįstų. Tam, kad ir jūs, ir jūsų draugai ar giminaičiai gyventų ramiai, išmintinga skolintis iš kredito bendrovių. Čia jums bus suteikta greita paskola visa para, be ypatingai didelių reikalavimų, patikima ir saugi.

Sąlygos

Greita paskola anglijoje gali reikšti visai ką kitą nei Lietuvoje. Neretai pasitaiko atvejų, kai žmonės, gavę greita paskola uk ar greita paskola airijoje nustemba sužinoję, kad mūsų šalyje taikomi visai kitokie reikalavimai ir sąlygos gauti kreditą yra skirtingos nuo kitų Europos šalių. Visų pirma, asmuo, norintis gauti kreditą, turi nuolat gyventi Lietuvoje ir būti sulaukęs pilnametystės. Žmogus gali tikėtis paskolos tada, kai neturi ankstesnių neįvykdytų finansinių įsipareigojimų. Tai reiškia, kad jis negali būti negražinęs ankstesnio kredito ar kaip kitaip įsiskolinęs. Šis reikalavimas yra vienas svarbiausių ir galioja visose kredito bendrovėse. Įmonės siekia apsidrausti, net nepradėdamos bendradarbiavimo su nepatikimais klientais, vengiančiais mokesčių. Dar viena būtina sąlyga, kurios neišpildymas užkirs kelią gauti kreditą, yra asmens darbingumas.

Įsipareigojimas ir atsakomybė

Greita ar bet kokia kitokia paskola (pavyzdžiui, banke) yra suteikiama tik dirbantiems žmonėms. Šiam reikalavimui kai kurios kredito bendrovėse yra daromos išimtys, tačiau, jei negalite pateikti oficialios informacijos apie savo darbovietę, veikiausiai nebūsite aptarnaujami. Informacija būtina tam, kad kredito bendrovė įsitikintų, jog jos klientas gauna nuolatines mėnesines pajamas, kurios reiškia, kad jis gali grąžinti skolą. Nepamirškite, kad bendradarbiavimas su paskolų įmone yra visuomet įtvirtintas teisiškai, o sandorio sąlygos nurodo, kad kreditas privalo būti grąžintas visas ir būtinai per iš anksto sutartą laikotarpį. Greita paskola paste, biure, internetu, greita paskola sms žinute: visus šiuos kredito tipus vienija tai, kad bet koks delsimas grąžinti yra netoleruotinas. Tam, kad greita paskola būtų grąžinta  be trukdžių, asmuo yra prašomas pateikti informaciją apie gaunamas pajamas. Dar vienas svarbus aspektas – kredito dydis ir jo grąžinimo laikotarpis taip pat priklauso nuo gaunamų pajamų. Kai kurios įmonės reikalauja, kad mėnesinė įmoka grąžinant kreditą neviršytų 40 procentų atlyginimo. Nors tai nėra visur galiojanti sąlyga, verta atsižvelgti į šias proporcijas. Juk paaukojus mokesčiams pusę atlyginimo, egzistuoja reali tikimybė vėl įklimpti į skolas. Dėl to, dar prieš kreipiantis dėl kredito, reikėtų atsižvelgti į savo finansinę situaciją ir pasistengti nepasiskolinti per didelės sumos. Net gi greita paskola be uzstato ar be palūkanų turėtų būti priimama kaip rimtas finansinis įsipareigojimas. Beje, greita ji ne todėl, kad ją reikėtų greitai grąžinti, o dėl trumpo svarstymo laikotarpio. Dėl to nereikėtų pasirinkti per trumpo grąžinimo laiko. Jis turėtų atitikti asmeninę finansinę situaciją. Juk geriau greita paskola grąžinti per kiek ilgesnį laikotarpį, nei mokėti už papildomai pratęstą atidavimo terminą.