katilines irengimasKietojo kuro katilai Lietuvoje yra pati populiariausia namų apšildymo sistema. Žinoma, galima pasirinkti iš platesnių galimybių, tačiau daugelis žmonių lieka prie kieto kuro katilų, kadangi jie pigūs, jais naudotis yra labai paprasta, galiausiai, ir kietas kuras, kad ir kokį pasirinksite, nebus brangus. Greitas katilinės įrengimas gali būti tik su specialistais, kurie puikiai išmano savo darbą. Svarbiausia, kad tiksliai žinotumėte ko jūs norite. Tokiu atveju ir jiems bus greičiau ir paprasčiau.

Jeigu šiuo metu turima katilinė nepatenkina Jūsų poreikių ir galvojate, kad laikas ją perkonstruoti – tokiu atveju pateikiame kelis patarimus, kurie padės tai padaryti greitai ir apgalvotai.

Apšildykite namus, o tik paskui ieškokite geriausios šildymo sistemos

Jeigu norite, kad Jūsų namuose visada būtų šilta – tokiu atveju pirmiausia reikia apšildyti namo fasadą, stogą ir grindis, o tik paskui ieškoti efektyviausio katilo. Paprasčiausiai, pro nerenovuotas sienas kiekvienais metais prarandate labai daug šilumos arba kitais žodžiais tariant – prarandate daug pinigų. Jie paprasčiausiai išeina pro plyšius, kurie yra namuose. Pavyzdžiui, vonios patalpa yra tokia, kurioje reikia efektyvios šildymo sistemos, kad joje esanti drėgmė būtų pašalinta labai greitai. Kitu atveju gali įsiveisti grybelis. Vonios įranga pigiau garantuoja, kad funkcionaliai atliksite Jums reikalingus procesus. Tačiau reikia nepamiršti ir apšildyti.

Kuomet namai jau sutvarkyti – laikas pradėti galvoti ir apie katilą, kurie išgausite šilumą.

Įvertinkite, ko Jums reikia?

Greitas katilinės įrengimas prasideda nuo to, kai tiksliai žinote ko Jums reikia. Tuo pačiu labai dažnai viskas remiasi į galimybes, tad kartais nelieka nieko kito, kaip tik pasirinkti konkretų katilą. Pavyzdžiui, kieto kuro katilai pasirenkami todėl, kad jų kaina ne tokia didelė, kaip kad dujinio katilo. Aišku, dujinis patogesnis pasirinkimas, tačiau taip pat reikia įvertinti, kad dujų kaina greitai gali pakisti ir tokiu atveju neliks nieko kito tik kaip prisitaikyti prie tų kainų, kurios yra. Štai Lietuva gali pasigirti miškais, tad jauskimės ramūs. Kad visada bus kuro skirto katilams.

Montuoti pačiam ar kreiptis į specialistus?

Lietuviai – naginga tauta. Daugelis jų išmoko net ir pačius sudėtingiausius darbus atlikti patys. Tačiau ne visada tuos darbus pavyksta atlikti kokybiškai, kadangi vien tik katilinės įrengimas negarantuoja, kad ji bus labai funkcionali. Jeigu norite, kad viskas tikrai būtų atlikta taip kaip turi būti ir tuo pačiu ateityje nekiltų kokių nors problemų dėl netinkamo montavimo – rekomenduojame kreiptis į specialistus, kurie visus darbus atliks už Jus.

Kodėl geriau dirbti su savo srities specialistais?

  • Jie montavimo darbus atliks kur kas greičiau nei Jūs pats.
  • Jie nepalieka jokių klaidų, kurios vėliau Jums galėtų apsunkinti šildymo procesą.
  • Jie dažniausiai suteikia garantiją, taigi visiškai nemokamai išsprendžia iškilusias problemas.
  • Jie pataria ir rekomenduoja tai, ko daugelis šioje sferoje nedirbančių žmonių paprasčiausiai nežino.

Kuo anksčiau nuspręsite perrekonstruoti katilinę – tuo greičiau prasidės taupymas ir atrasite šiltesnių namų džiaugsmą. Svarbiausia, kad šiais laikais dėl didelės konkurencijos tikrai galima atrasti puikiausią įrangą ir profesionaliausius darbininkus.